Daniel Wardziński

20.01.2014 (15:50)

Artur Rojek - kolejna zapowiedź solowego albumu, zobacz nagranie ze studia [VIDEO]O tym, że Artur Rojek, założyciel Myslovitz, pracuje nad solowym materiałem, wiedzieliśmy od dawna. Kolejne promocyjne nagranie video ma nas wprowadzić w klimat nowego albumu gwiazdy rocka.

Po wydaniu dziewięciu płyt z Myslovitz, Artur Rojek postanowił opuścił zespół i rozpocząć karierę solowa. Z wydawniczą pomocą pospieszył Kayax, gdzie płyta ujrzy światło dzienne wiosną 2014 roku. Jak dotąd informacje na temat albumu są bardzo ograniczone. W grudniu dostaliśmy pierwszy filmik promujący materiał.

>>> Artur Rojek, zobacz teaser solowej płyty [VIDEO] <<<

Niemal miesiąc po pierwszym teaserze przyszedł czas na kolejny, tym razem już nie dokumentujący poszukiwania inspiracji, ale sama pracę nad albumem.Liczący niecałą minutę filmik przedstawia Artura Rojka w studiu, a w tle słyszymy muzykę, nie wiadomo jednak czy jest to dźwiękowy zwiastun zawartości płyty.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, bilety, karnety <<<

Artur Rojek znany jest przede wszystkim jako wokalista Myslovitz, ale jego dorobek jest znacznie większy. Założył również projekt Lenny Valentino, pracował z Katarzyną Nosowską czy Smolikiem, a także zorganizował OFF Festival. Album, który ukaże się na wiosnę będzie pierwszą solową płytą w jego dorobku.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz