Anna Skalik

12.04.2014 (09:52)

Arctic Monkeys - Klip Do I Wanna Know? bije rekordy popularności - ma 50 milionów osłon na YouTube [VIDEO]Zespół Arctic Monkeys ma spory powód do radości - teledysk do singla Do I Wanna Know? doczekał się 50 mln odsłon na You Tube. Żaden z klipów zespołu nie osiągnął do tej pory takiego wyniku. Zobacz popularny teledysk na EskaROCK.pl.

Klip do numeru Do I Wanna Know? zespołu Arctic Monkeys cieszył się na You Tube ogromną popularnością. Niedawno klip przekroczył 50 mln wyświetleń. Jest to duży powód do radości, szczególnie że żaden inny teledysk zespołu nie osiągnął takiego wyniku.

Do I Wanna Know? to numer z płyty AM Arctic Monkeys, której premiera odbyła się we wrześniu 2013. Piosenka została wydana w lipcu 2013 jako singiel promujący płytę.

>>> Kim są Black Jack? Czuję Moc to hit Internetu <<<

Teledysk do Do I Wanna Know został zrealizowany w prostej, rysunkowej konwencji i głównie jest czarno-biały. Jak widać i piosenka, i klip spodobały się fanom Arctic Monkeys na tyle, że został obejrzany już ponad 50 milionów razy. W tej chwili - kiedy przygotowujemy ten materiał - liczba odsłon teledysku dobija już do 51 milionów.

>>> Machine Head w Polsce - koncert 13 sierpnia w Warszawie. Sprawdź, gdzie <<<
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz