Anna Skalik

12.04.2014 (09:52)

Arctic Monkeys - Klip Do I Wanna Know? bije rekordy popularności - ma 50 milionów osłon na YouTube [VIDEO]Zespół Arctic Monkeys ma spory powód do radości - teledysk do singla Do I Wanna Know? doczekał się 50 mln odsłon na You Tube. Żaden z klipów zespołu nie osiągnął do tej pory takiego wyniku. Zobacz popularny teledysk na EskaROCK.pl.

Klip do numeru Do I Wanna Know? zespołu Arctic Monkeys cieszył się na You Tube ogromną popularnością. Niedawno klip przekroczył 50 mln wyświetleń. Jest to duży powód do radości, szczególnie że żaden inny teledysk zespołu nie osiągnął takiego wyniku.

Do I Wanna Know? to numer z płyty AM Arctic Monkeys, której premiera odbyła się we wrześniu 2013. Piosenka została wydana w lipcu 2013 jako singiel promujący płytę.

>>> Kim są Black Jack? Czuję Moc to hit Internetu <<<

Teledysk do Do I Wanna Know został zrealizowany w prostej, rysunkowej konwencji i głównie jest czarno-biały. Jak widać i piosenka, i klip spodobały się fanom Arctic Monkeys na tyle, że został obejrzany już ponad 50 milionów razy. W tej chwili - kiedy przygotowujemy ten materiał - liczba odsłon teledysku dobija już do 51 milionów.

>>> Machine Head w Polsce - koncert 13 sierpnia w Warszawie. Sprawdź, gdzie <<<
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • Till Lindemann ma koronawirusa! Jaki jest stan wokalisty Rammstein?

  2020-03-27
  Till Lindemann zarażony koronawirusem! Jak podają niemieckie media, test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny, a wokalista Rammstein przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.
 • Lady Pank - dodatkowy koncert w Stodole ogłoszony

  2020-03-27
  W związku z dużym zainteresowaniem nowym terminem wyprzedanego koncertu Lady Pank w Stodole (20.11.2020) oraz licznymi prośbami fanów, zespół zaplanował dodatkowy, listopadowy występ w warszawskim klubie, w ramach trasy „LP1”. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020 (sobota). Bilety dostępne w sprzedaży!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz