04.10.2013 (06:00)

Apocalyptica zapowiada nową płytę „Wagner Reloaded” [2013]Grupa Apocalyptica zapowiada nową płytę. Tym razem jednak muzycy nie wzięli na warsztat rockowych piosenek, lecz klasyczne utwory Richarda Wagnera.

Apocalyptica, zespół łączący rocka i muzykę klasyczną, wraca z nowym wydawnictwem. Z okazji 200 urodzin Richarda Wagnera muzycy zagrali niesamowite show w lipskiej Arenie, które było częścią “MDR-Musiksommer”. Występ, który porwał publiczność - to połączenie talentów wielokrotnie nagradzanego choreografa Gregora Seyfferta, fińskich wiolonczelistów oraz MDR Symphony Orchestra. Zapis tego koncertu zatytułowany „Wagner Reloaded” ukaże się 18 listopada.
 
Tracklista Apocalyptica "Wagner Reloaded":

1. SIGNAL
2. GENESIS
3. FIGHT AGAINST MONSTERS
4. STORMY WAGNER
5. FLYING DUTCHMANN
6. LULLABY
7. BUBBLES
8. PATH IN LIFE
9. CREATION OF NOTES
10. RUNNING LOVE
11. BIRTH PAIN
12. LUDWIG- WONDERLAND
13. LUDWIG - REQUIEM
14. DESTRUCTION
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz