Dominik Pajewski

06.03.2019 (20:42)

Anja Orthodox - dzieci, wiek, Beksiński, InstagramAnja Orthodox nazywana jest królową polskiego rocka gotyckiego. Sprawdźcie najważniejsze informacje na temat wokalistki zespołu Closterkeller.

Anja Orthodox (prawdziwe imię i nazwisko Anna Kumala z domu Sabiniewicz), urodzona 24 grudnia 1964 roku w Warszawie, uznawana jest za królową polskiej muzyki gotyckiej oraz jedną z barwniejszych postaci na polskiej scenie. Od 1988 roku przewodzi zespołowi Closterkeller, w którym jest wokalistką, autorką tekstów oraz muzyki. Obecnie artystka jest jedną z jurorów w programie All Together Now - Śpiewajmy Razem.

Anja Orthodox - dzieci

Anja Orthodox ma dwóch synów: ze związku z Krzysztofem Najmanem, Adama, urodzonego w 1993 roku, który obecnie jest perkusistą Closterkellera. Ze związku z Mariuszem Kumalą, Jakuba, urodzonego we wrześniu 2007 roku. 

Anja Orthodox - Beksiński

Postać Tomasz Beksińskiego pojawia się w życiu Anji Orthodox nie bez powodu. Dziennikarz muzyczny i syn Zdzisława Beksińskiego, był prywatnie przyjacielem artystki, a o zespole Closterkeller mówił, że jest najlepszym zespołem rockowym w Polsce. To właśnie w audycji tragicznie zmarłego Beksińskiego, można było usłyszeć przedpremierowo utwory Closterkellera. Po śmierci dziennikarza, jego słynna wampirza peleryna została przekazana Anji, która czasami w niej występuje na koncertach. Artystka nagrała również piosenkę poświęconą zmarłemu przyjacielowi, która została wykorzystana w filmie 'Ostatnia rodzina'

Anja Orthodox - Instagram

Anja Orthodox nie posiada prywatnego profilu na Instagramie, jednak dużo zdjęć na oficjalnym profilu Closterkellera na Instagramie jest wrzucanych przez Anję. 
 
 
Na Instagramie jest również profil Anji, którzy prowadzą fani:


Anja Orthodox - ślub

O ślubie Anji i Mariusza Kumali mówiono w mediach bardzo głośno. Wspominano o mrocznej ceremonii rodem z horrorów, jednak wszystko było to przesadą. Wbrew pozorom nie było czego się bać.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

  2020-03-30
  W czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.
 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz