Dominik Pajewski

25.10.2017 (15:48)

Amerykański zespół P.O.D. na albumie polskiej grupy!Zespół P.O.D., znany między innymi z takich hitów jak 'Alive' i 'Youth of the nation' pojawi się na albumie polskiej kapeli. Poznajcie szczegóły wyjątkowej współpracy.

Zgodnie z zapowiedzią zespół Rymcerze ujawnili kim jest zagraniczna gwiazda, którą usłyszymy na ich albumie 'Nie zmarnuj swojego życia'. W utworze 'Więcej miłości' pojawi się zespół P.O.D.. Autorzy hitów 'Alive', 'Youth of the nation' mają na swoim koncie ponad 12 milionów sprzedanych płyt. 30 października do sieci trafi teledysk, który Rymcerze zrealizowali w Nowym Jorku i Warszawie.

Marilyn Manson wyrzucił z zespołu Twiggy'ego Ramireza. Powodem oskarżenie o gwałt?

Polscy raperzy i legendarny zespół z gatunku nu metal to połączenie, które może zaskakiwać. 

Od lat P.O.D. jest dla nas inspiracją. Pewnego dnia pomyślałem o wspólnym nagraniu piosenki do projektu 'Nie Zmarnuj Swojego Życia', który prowadzimy z Dj Yonasem. Niemożliwe stało się możliwe. Mamy wspólny utwór i teledysk – mówi Bęsiu z zespołu Rymcerze.W ramach projektu profilaktycznego pn. 'Nie Zmarnuj Swojego Życia' raperzy poruszają serca wielu tysięcy młodych ludzi. Od 2013 roku dotarli do 260 tys. uczniów na spotkaniach w ponad 400 placówkach edukacyjnych w Polsce i na świecie. Co roku docierają ze swoim projektem również do młodzieży polonijnej w USA. 
 
To, co robią Rymcerze jest piękną sprawą. Oni walczą o młode pokolenie. Rozumiem to świetnie, ponieważ razem z ruchem 'The Whosoevers' pomagam młodzieży w odnalezieniu swojej pasji i drogi życiowej – dodaje Sonny Sandoval – lider zespołu P.O.D.
Premiera 30 października, póki co, raperzy nie chcą zdradzać szczegółów związanych z klipem. Wiemy jedynie, że zdjęcia do teledysku zostały zrealizowane w USA i w Polsce. Rymcerze we wrześniu polecieli do Nowego Jorku, gdzie nakręcono część ujęć. 
 
Oprócz P.O.D. gościnnie na albumie 'Nie zmarnuj swojego życia' pojawiają się jedni z najpopularniejszych raperów w Polsce: Tau oraz Zeus. Ponadto swojego głosu udzielił finalista 'The Voice of Poland' Mateusz Krautwurst oraz TaLLib
 
Album ukaże się 17 listopada w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju. 

Blade Runner: 2049 finansową klapą mimo świetnych recenzji
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Andrzej Adamiak nie żyje! Wokalista Rezerwatu odszedł w wieku 60 lat

  2020-04-08
  To bardzo smutny dzień dla świata polskiego rocka. 8 kwietnia 2020, zmarł Andrzej Adamiak, wokalista, gitarzysta basowy i lider zespołu Rezerwat.
 • Fan AC/DC, zagrał koncert dla swoich sąsiadów, będąc na balkonie

  2020-04-08
  Podczas pandemii koronawirusa, niesamowicie popularne stały się koncerty na balkonach. Pewien fan AC/DC, postanowił wszystkich swoich sąsiadów, uraczyć muzyką ulubionej grupy.
 • Zawodniczka UFC spędza nago kwarantanne, czym postanowiła pochwalić się na Instagramie [FOTO]

  2020-04-08
  Podczas kwarantanny, ludziom przychodzą do głowy różne pomysły. Jedni grają na balkonach, inni trenują w domach, a jeszcze inni trenują, będąc totalnie nagimi. Taka nietypową formę treningu preferuje pewna zawodniczka UFC.
 • Gerard Way z My Chemical Romance wrzucił cztery nowe utwory [AUDIO]

  2020-04-08
  Gerard Way powrócił do aktywności muzycznej i to nie tylko tej z My Chemical Romance. Artysta udostępnił w sieci cztery nowe numery!
 • 12-letnia fanka, przerobiła ,,Angel of death Slayera'' [WIDEO]

  2020-04-08
  Slayer ma fanów na całym świecie i to w różnym wieku, czego dowodem może być nagranie 12-letniej fanki, która przerobiła ,,Angel of Death''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz