Dominik Pajewski

25.10.2017 (15:48)

Amerykański zespół P.O.D. na albumie polskiej grupy!Zespół P.O.D., znany między innymi z takich hitów jak 'Alive' i 'Youth of the nation' pojawi się na albumie polskiej kapeli. Poznajcie szczegóły wyjątkowej współpracy.

Zgodnie z zapowiedzią zespół Rymcerze ujawnili kim jest zagraniczna gwiazda, którą usłyszymy na ich albumie 'Nie zmarnuj swojego życia'. W utworze 'Więcej miłości' pojawi się zespół P.O.D.. Autorzy hitów 'Alive', 'Youth of the nation' mają na swoim koncie ponad 12 milionów sprzedanych płyt. 30 października do sieci trafi teledysk, który Rymcerze zrealizowali w Nowym Jorku i Warszawie.

Marilyn Manson wyrzucił z zespołu Twiggy'ego Ramireza. Powodem oskarżenie o gwałt?

Polscy raperzy i legendarny zespół z gatunku nu metal to połączenie, które może zaskakiwać. 

Od lat P.O.D. jest dla nas inspiracją. Pewnego dnia pomyślałem o wspólnym nagraniu piosenki do projektu 'Nie Zmarnuj Swojego Życia', który prowadzimy z Dj Yonasem. Niemożliwe stało się możliwe. Mamy wspólny utwór i teledysk – mówi Bęsiu z zespołu Rymcerze.W ramach projektu profilaktycznego pn. 'Nie Zmarnuj Swojego Życia' raperzy poruszają serca wielu tysięcy młodych ludzi. Od 2013 roku dotarli do 260 tys. uczniów na spotkaniach w ponad 400 placówkach edukacyjnych w Polsce i na świecie. Co roku docierają ze swoim projektem również do młodzieży polonijnej w USA. 
 
To, co robią Rymcerze jest piękną sprawą. Oni walczą o młode pokolenie. Rozumiem to świetnie, ponieważ razem z ruchem 'The Whosoevers' pomagam młodzieży w odnalezieniu swojej pasji i drogi życiowej – dodaje Sonny Sandoval – lider zespołu P.O.D.
Premiera 30 października, póki co, raperzy nie chcą zdradzać szczegółów związanych z klipem. Wiemy jedynie, że zdjęcia do teledysku zostały zrealizowane w USA i w Polsce. Rymcerze we wrześniu polecieli do Nowego Jorku, gdzie nakręcono część ujęć. 
 
Oprócz P.O.D. gościnnie na albumie 'Nie zmarnuj swojego życia' pojawiają się jedni z najpopularniejszych raperów w Polsce: Tau oraz Zeus. Ponadto swojego głosu udzielił finalista 'The Voice of Poland' Mateusz Krautwurst oraz TaLLib
 
Album ukaże się 17 listopada w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju. 

Blade Runner: 2049 finansową klapą mimo świetnych recenzji
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ballbreaker udostępniają nowy klip. Zobaczcie obrazek do utworu Fallin' [WIDEO]

  2020-10-21
  BALLBREAKER - zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine. Grupa udostępniła właśnie najnowszy obrazek, który powstał do utworu ''Fallin'''.
 • Jurek Owsiak ma koronawirusa! Szef WOŚP przekazał ważny apel do wszystkich

  2020-10-21
  Jurek Owsiak ma koronawirusa! Oficjalna informacja pojawiła się na fanpage'u szefa WOŚP, który jednocześnie przekazał ważny apel w temacie pandemii.
 • Serj Tankian i John Dolmayan mocno nie zgadzają się ze sobą. Tym razem nie chodzi tu o sprawy muzyczne

  2020-10-21
  To, że w zespole System Of  A Down nie jest najlepiej na płaszczyźnie artystycznej, wie chyba każdy. Okazuje się, że członkowie zespołu, nie zgadzają się ze sobą także w kwestiach światopoglądowych.
 • Powstanie film o Robercie Brylewskim! Stworzy go Arkadiusz Jakubik

  2020-10-21
  Robert Brylewski był jedną z najważniejszych postaci polskiego rocka. Dowiedzieliśmy się, że powstanie film o kultowym artyście i stworzy go Arkadiusz Jakubik!
 • Dariusz Gnatowski to nie tylko Boczek ze 'Świata według Kiepskich'. Oto inne znane role aktora

  2020-10-21
  Informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego, trafiła do mediów 20 października 2020. Wszyscy kojarzą aktora z roli sympatycznego Arnolda Boczka, w którego wcielał się ponad 20 lat. Jednak Dariusz Gnatowski ma na swoim koncie dużo więcej ról, które zapadły widzom w pamięci.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz