Daniel Wardziński

15.02.2017 (13:25)

Airbourne w Polsce 2017 - dwa koncerty: daty, bilety, szczegółyAirbourne w Polsce 2017 - dwa koncerty w Polsce potwierdzone. Ceny biletów, daty występów i wszystkie najważniejsze informacje na EskaROCK.pl - sprawdźcie co trzeba wiedzieć.

Airbourne w Polsce 2017 - dwa koncerty w naszym kraju zostały oficjalnie potwierdzone. Kiedy i gdzie zagrają legendy australijskiego hard rocka? Ile kosztują BILETY? Wszystko co trzeba wiedzieć na temat dwóch koncertów Airbourne w Polsce w 2017 roku - sprawdźcie szczegóły. Kto będzie supportem? Przekonajcie się sami.

Airbourne - dwa koncerty w Polsce 2017 - kiedy i gdzie?

Zespół po doskonale przyjętych koncertach w 2016 roku postanowił pójść za ciosem i zawitać do Polski ponownie. Joell i Ryan O'Keeffe tym razem zagrają dwa razy. Pierwszy koncert odbędzie się 30 maja 2017 w Gdyni w klubie Ucho. Dzień później Airbourne zagrają w Warszawie 31 maja 2017 roku w klubie Proxima. Grupa będzie promować czwarty w swoim dorobku album Breakin' Outta Hell.

Bilety na Airbourne w Polsce 2017 - ile kosztują?

Bilety na Airbourne w Polsce w 2017 roku możecie zamawiać już teraz w cenie 75 złotych na oficjalnej stronie PW Events. Można je dostać również na Ticketpro, Eventim, eBilet, Biletomat oraz oczywiście w klubie Ucho i klubie Proxima, gdzie można kupić bilety w kasach. Sprawdźcie też: Rockowe koncerty 2017 w Polsce - kto zagra w naszym kraju?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz