Anna Skalik

23.05.2016 (11:16)

Agnieszka Chylińska obchodzi 40 urodziny. Jak zmieniała się przez lata?Agnieszka Chylińska obchodzi 40 urodziny. Zobacz zaskakujące przemiany artystki w trakcie jej kariery artystycznej. Czym nas zaskakiwała?

Agnieszka Chylińska kończy 40 lat. Jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek rockowych urodziła się 23 maja 1976 roku a na scenie jest już od ponad 20 lat. W 2014 obchodziła jubileusz 20 lat pracy artystycznej. Poznaliśmy ją jako 18-letnią wokalistkę, kiedy zaczynała swoją karierę w zespole O.N.A. Potem, w latach 2003-2006 działała w grupie pod szyldem Chylińska, a od 2009 działa solowo.

Chylińska wielokrotnie zaskoczyła swoich fanów. Prawdziwym szokiem był jej solowy album Modern Rocking, na którym z ostrej rockowej wokalistki zmieniła się w cukierkową piosenkarkę w różu. Popowa stylistyka została mocno skrytykowana, ale i tak płyta okazała się wielkim sukcesem i pokryła się platyną. Ale wokalistka szokowała nie tylko muzyką, ale i wyglądem. Na urodziny Chylińskiej mamy dla was kilka starych zdjęć wokalistki z różnych "epok" jej muzycznego życia. Zobaczcie, jak zmieniała się Agnieszka Chylińska.

Przypominamy, że Agnieszka Chylińska cały czas pracuje nad nową płytą. Jak informowaliśmy Was wcześniej, nowy krążek wokalistki ukazać się ma jeszcze wiosną 2016. Wokalistka w jednym z facebookowyhc komentarzy pisała: "Płyta planowana na wiosnę 2016 ! Nareszcie :* !! Cieszycie się ?! My bardzo". Póki co nowych informacji brak, ale to chyba tylko kwestia czasu. Jaka będzie ta nowa płyta? Patrząc na jej zdjęcia (i dorobek muzyczny), można powiedzieć z łatwością, że wokalistka jest bardzo zmienna. Czym tym razem zaskoczy nas Agnieszka Chylińska? Czekamy z niecierpliwością i składamy solenizantce serdeczne życzenia!
Agnieszka Chylińska w czasie swojej kariery bardzo się zmieniła. Jeszcze kilkanaście lat temu najpewniej nie uwierzyłaby, że zostanie jurorką w talent show i napisze książkę dla dzieci. Nie jest jednak wyjątkiem... Nie tylko gwiazdy, ale i członkowie ich ekipy zmieniają się nie do poznania!ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz