Krzysztof Zawistowski

04.03.2014 (13:46)

Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie. Będzie powrót do rockowych brzmień? Posłuchaj największych przebojów Chylińskiej! [VIDEO]Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie to nowy singiel wokalistki, który będzie miał swoją premierę 05.03.2014. Czy po 5 latach Agnieszka powróci do rockowych brzmień? W oczekiwaniu na nowy - mamy nadzieję, że rockowy - album prezentujemy listę największych przebojów Chylińskiej.

Już jutro, 05.03.2014 premiera nowego singla Agnieszki Chylińskiej - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie. To będzie pierwsza nowa piosenka od premiery kontrowersyjnego, platynowego albumu Modern Rocking w 2009 roku. W internecie rozpoczęła się dyskusja na temat - Jak brzmieć będzie nowa Chylińska? Czy nagra rockowy album?. Zdania są podzielone. My jednak mamy nadzieję, że płyta z muzyką popowo-dance'ową to był jednorazowy eksperyment i Agnieszka Chylińska powróci z rasowym, gitarowym graniem jak za czasów O.N.A. lub w romansującym z gotyckim rockiem i heavy metalem stylu znanym z płyty Winna.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rockowy rozkład jazdy <<< 

W oczekiwaniu na nowy singiel i nową płytę Agnieszki Chylińskiej prezentujemy zestawienie jej najlepszych numerów i największych przebojów. Sami posłuchajcie - ona jest po prostu stworzona do rockowych brzmień. Kto z Was nie chciałby znowu posłuchać jak Agnieszka Chylińska śpiewa numery w stylu najlepszych kawałków O.N.A. takich jak: Kiedy Powiem Sobie Dość, Drzwi, Znalazłam, Najtrudniej, Niekochana, Jedziesz, Jedziesz, czy nagranego pod szyldem Chylińska Winna. Charakterystyczny mocny wokal i image Chylińskiej, rockowe i grunge'owe riffy, tatuaże, niepowtarzalny styl gry Skawińskiego, rockowe solówki, dojrzałe, nieco depresyjne teksty - takie właśnie było O.N.A. Wybierzcie się z Eska ROCK.pl w podróż do złotych czasów polskiego rocka, kiedy nagrywano TAKIE albumy jak Bzzzzz, a rockowe płyty sprzedawały się lepiej niż bilety na koncert Justina Biebera.

>>> Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie - nowy singiel <<<

O.N.A. - DrzwiO.N.A. - Kiedy Powiem Sobie DośćO.N.A. - NajtrudniejO.N.A. - To naprawdę już koniecO.N.A. - NiekochanaO.N.A. - Jedziesz, JedzieszO.N.A. - Jestem SilnaO.N.A. - ZnalazłamO.N.A. - Nie Chcę Dawać Tego Co Najlepsze
Chylińska - Winna

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Venom 2 - wyciekła fabuła nowego filmu

  2020-01-29
  Venom na całym świecie zrobił ogromną furorę i praktycznie pewnym było, że powstanie kontynuacja. Wiemy, że Venom 2 powstaje, a w sieci pojawiły się przecieki fabuły.
 • Bez muzyki nie ma imprezy! – poznaj nową, limitowaną kolekcję FREKVENS od IKEA

  2020-01-29
  Świetne imprezy mogą odbywać się również w domu! Dzięki kolekcji FREKVENS od IKEA, stworzonej we współpracy z teenage engineering, każda domówka będzie niezapomniana! Muzyczna seria będzie dostępna w sprzedaży od lutego 2020 r.
 • BMG publikuje nowe utwory w streamingu z nadchodzących wznowień DIO

  2020-01-29
  Angry Machines, Magica, Killing the Dragon i Master of the Moon dostępne będą od 20 marca 2020 r.
 • Nergal zdradził kulisy ujawnienia tożsamości wokalisty Ghost

  2020-01-29
  Nie wszyscy może pamiętają, ale to głównie ze strony Nergala pojawiły się pierwsze przesłanki o tożsamości wokalisty grupy Ghost. Teraz Nergal zdradził, jak to wszystko wyglądało zza kulis.
 • KULT Akustik 2020 - bilety, miasta, daty trasy koncertowej

  2020-01-29
  Kult poinformował fanów o terminach koncertów w ramach trasy Kult Akustik 2020! Zespół zaplanował łącznie 14 koncertów w 11 polskich miastach. Trasa rozpocznie się już 21 lutego w warszawskiej Stodole i potrwa do 20 marca. Bilety na wszystkie koncerty są już dostępne w sprzedaży!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz