19.07.2013 (18:00)

AFI "I Hope You Suffer" - posłuchaj nowego singla! [2013, AUDIO]AFI przerywają milczenie! Amerykańska formacja wraca z nowym singlem. Kawałek nosi tytuł "I Hope You Suffer" i zapowiada kolejny album zespołu.

AFI dość długo kazali czekać na swój nowy materiał, ale cierpliwość fanów została nagrodzona. Zespół ujawnił właśnie najnowszy singiel. Kawałek nosi tytuł "I Hope You Suffer".

W ten sposób grupa AFI zapowiada swój najnowszy album. Będzie to dziewiąty krążek w dyskografii formacji. Muzycy nie ujawniają jeszcze tytułu płyty.

Wiadomo natomiast, że krążek ukaże się jesienią. Grupa AFI pracowała nad materiałem przez ostatnie dwa lata.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Joker - powstanie kontynuacja? Reżyser odpowiada

  2019-11-18
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowanyi wspominany. Czy jest szansa na to, że zobaczymy kolejną część Jokera? Reżyser postanowił ujawnić plany.
 • Pierwszy menager Metalliki, wspomina swoją reakcję na zespół

  2019-11-18
  Metallica do dzisiaj zaskakuje wiele osób i wygląda na to, że zespół był od samego początku działalności czymś wyjątkowym. Tak wynika ze wspomnień pierwszego menagera zespołu.
 • The Osbournes powraca! Kiedy ponownie zobaczymy rodzinę Ozzy'ego w telewizji?

  2019-11-18
  Reality show, przedstawiające życie Ozzy'ego Osbourne'a i jego rodziny, było absolutnym hitem. Po latach przerwy, 'The Osobournes' mają wrócić na antenę! Kiedy można spodziewać się pierwszych odcinków?
 • Deftones w Polsce 2020 - BILETY, DATA, MIEJSCE

  2019-11-18
  Jedna z najbardziej innowacyjnych amerykańskich grup muzycznych, formacja, której twórczość od lat balansuje gdzieś między alternatywą, neurotycznym rockiem i metalem, określana czasem przez krytyków mianem "Radiohead metalu". Kapela, której przewodzi Chino Moreno, jeden z najbardziej charyzmatycznych i ekspresyjnych wokalistów naszych czasów. W końcu Deftones pojawią się w Polsce!
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-11-18
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Festiwal Legend Rocka 2020 - ZESPOŁY, DATA, BILETY

  2019-11-18
  Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty 2020, będzie 14. odsłoną imprezy. Sprawdźcie, kto zagra podczas wydarzenia, które co roku sprowadza mega gwiazdy do Polski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz