Anna Skalik

26.05.2014 (10:40)

AEROSMITH W POLSCE: koncert 12.06.2014 na Impact Festival. A co z nową płytą? Sprawdź informacje. [VIDEO]Koncert Aerosmith w Polsce, na Impact Festival w Warszawie, odbędzie się już 12 czerwca. Tymczasem, zespół zdradził plany dotyczące następnej płyty... Sprawdź, co zamierzają legendy rocka z Aerosmith.

Aerosmith na Impact Festival w Warszawie zagrają 12 czerwca. Polscy fani z niecierpliwością czekają na koncert legend rocka, ale równie ciekawi są informacji na temat nowej płyty zespołu.

I oto pojawiły się wiadomości, związane z nową płytą Aerosmith - a właściwie z jej brakiem. W jednym z ostatnich wywiadów zespół obwieścił, że nie planują na razie nagrywać nic nowego. Informacje te - od Joe Perry'ego - zaskoczyły wielu fanów, zważywszy na to, że jeszcze jakiś czas temu Steven Tyler zasugerował, że nowa płyta Aerosmith może pojawić się dosyć szybko.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Joe Perry, który w wypowiedzi dla Rolling Stone przyznał, że nowej płyty prędko nie będzie można się spodziewać dodał też, że być może będą wydawać po prostu EP-ki. Jednak fanów zaniepokoić może stwierdzenie gitarzysty, że nie wie, jak wyglądać będzie przyszłość zespołu.

>>> Impact Festival 2014: bilety - ile kosztują, kto zagra? Sprawdź informacje <<<

Zdecydowanie zbyt wcześnie jeszcze na obawy o koniec Aerosmith, jednak powyższe wypowiedzi mogą wskazywać na pewien kryzys twórczy w legendarnym zespole. Jak będzie, okaże się wkrótce.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Raper wziął się za black metal i według krytyków, nagrał całkiem dobry album

  2020-06-02
  Jeżeli nie jesteście miłośnikami rapu, to musicie wiedzieć, że są tacy raperzy, którym nie straszny jest black metal. Pewien raper nagrał black metalowy album, który okazał się bardzo dobrą produkcją!
 • Holding Absence ogłaszają trasę z WARGASM i Static Dress. Szczegóły koncertu

  2020-06-02
   Brytyjczycy z post-hardcore’owego zespołu Holding Absence ogłosili nowy termin europejskiej trasy koncertowej, w ramach której zagrają także w Polsce! Towarzyszyć im będzie punkowy duet WARGASM oraz grupa Static Dress. 
 • Ile zarabiają astronauci? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos

  2020-06-02
  Temat zarobków astronautów, wrócił przy okazji startu promu SpaceX i NASA. Ile zarabiają astronauci? Czy można tu mówić o gigantycznych zarobkach? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos.
 • Orange Warsaw Festival 2021 - BILETY, ARTYŚCI. Szczegóły kolejnej edycji festiwalu

  2020-06-02
  Orange Warsaw Festival 2021 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. W jakiej cenie są bilety na festiwal, który z roku na rok robi się coraz większym wydarzeniem na koncertowej mapie Polski. 
 • Edyta Bartosiewicz wkurzyła się na raperów za zsamplowanie jej wokalu. Co dalej z utworem?

  2020-06-02
  Można by stwierdzić, że zsamplowanie wspólnego utworu Krzysztofa Krawczyka i Edyty Bartosiewicz, to pewnego rodzaju sukces i powód do radości. Okazuje się, że fakt nie bardzo podoba się wokalistce, której wokal został zaczerpnięty do numeru raperów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz