Anna Skalik

26.05.2014 (10:40)

AEROSMITH W POLSCE: koncert 12.06.2014 na Impact Festival. A co z nową płytą? Sprawdź informacje. [VIDEO]Koncert Aerosmith w Polsce, na Impact Festival w Warszawie, odbędzie się już 12 czerwca. Tymczasem, zespół zdradził plany dotyczące następnej płyty... Sprawdź, co zamierzają legendy rocka z Aerosmith.

Aerosmith na Impact Festival w Warszawie zagrają 12 czerwca. Polscy fani z niecierpliwością czekają na koncert legend rocka, ale równie ciekawi są informacji na temat nowej płyty zespołu.

I oto pojawiły się wiadomości, związane z nową płytą Aerosmith - a właściwie z jej brakiem. W jednym z ostatnich wywiadów zespół obwieścił, że nie planują na razie nagrywać nic nowego. Informacje te - od Joe Perry'ego - zaskoczyły wielu fanów, zważywszy na to, że jeszcze jakiś czas temu Steven Tyler zasugerował, że nowa płyta Aerosmith może pojawić się dosyć szybko.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Joe Perry, który w wypowiedzi dla Rolling Stone przyznał, że nowej płyty prędko nie będzie można się spodziewać dodał też, że być może będą wydawać po prostu EP-ki. Jednak fanów zaniepokoić może stwierdzenie gitarzysty, że nie wie, jak wyglądać będzie przyszłość zespołu.

>>> Impact Festival 2014: bilety - ile kosztują, kto zagra? Sprawdź informacje <<<

Zdecydowanie zbyt wcześnie jeszcze na obawy o koniec Aerosmith, jednak powyższe wypowiedzi mogą wskazywać na pewien kryzys twórczy w legendarnym zespole. Jak będzie, okaże się wkrótce.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-31
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Halloween 2020 - najlepsze horrory w rockowym klimacie

  2020-10-30
  Halloween jest coraz bardziej obchodzone w Polsce i coraz więcej osób chce uczcić w specjalny sposób święto duchów. Sprawdźcie, jakie są najlepsze horrory w rockowym klimacie.
 • Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz