Dominik Pajewski

12.12.2019 (16:04)

Adam Słodowy nie żyje. Odszedł twórca kultowego programu 'Zrób to sam'Adam Słodowy nie żyje. Prowadzący kultowy program 'Zrób to sam' odszedł, pozostawiając po sobie również serial animowany 'Pomysłowy Dobromir'.

Adam Słodowy to postać kultowa dla pokolenia lat 70. i 80 XX wieku. Słodowy był prowadzącym kultowy program 'Zrób to sam', który spopularyzował majsterkowanie w Polsce. Słodowy był również współtwórcą produkcji: 'Pomysłowy Dobromir' i 'Pomysłowy wnuczek', a także filmów 'Śrubokręt i spółka' oraz 'Dziura w ścianie'.

WOKALISTKA ROXETTE NIE ŻYJE! PRZYCZNA ŚMIERCI MARIE FREDRIKSSON


Adam Słodowy nie żyje. Odszedł legendarny majsterkowicz

O śmierci Adama Słodowego dowiedzieliśmy się 11 grudnia, jak przekazała żona Adama Słodowego, pani Bożena Słodowa dla RMF FM:

Mąż równo tydzień temu obchodził 96. urodziny i zaraz po tym trafił do szpitala. Niestety, wczoraj wieczorem zmarł.


Jak podkreśliła pani Bożena, problemy zdrowotne Adama Słodowego zaczęły się od udaru, który przeszedł 4 lata temu. Jak podkreśla wdowa: Gdyby nie to, dożyłby setki. Cieszę się, że dane mi było przeżyć z nim pół wieku.

Sztandarowym powiedzeniem Adama Słodowego było: 

Nie ma ludzi zdolnych i niezdolnych. Są ludzie cierpliwi i niecierpliwi

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz