Dominik Pajewski

29.09.2020 (13:58)

AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediachO powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.

O nowej płycie AC/DC i powrocie na scenę mówi się od jakiegoś czasu, jednak zespół niczego oficjalnie nie potwierdza. Wszystko czego dowiadywaliśmy się, pochodziło z przecieków lub doniesień ze strony osób, które są blisko zespołu. Po miesiącach domysłów, zespół zaczyna robić szum w swoich social mediach. Czego możemy się spodziewać?

OZZY WIE JAK SPOŻYTKOWAĆ CZAS PODCZAS PANDEMII. ARTYSTA TWORZY NOWY ALBUM

 

AC/DC wracają? Tak można przypuszczać

Zmiana w social mediach jest mała, jednak już zdążyła wywołać spore poruszenie wśród fanów i ogólnie w całej branży. Grupa wrzuciła charakterystyczny piorun oraz krótką animację, co oznacza zmiany. Według plotek, AC/DC mają wydać nowy krążek, na którym zaśpiewa Brian Johnson, a wśród linii melodycznych, mają znaleźć się ścieżki Malcolma Younga. Zespół podobno planuje trasę, która będzie jednocześnie pożegnaniem ze sceną. To wszystko to oczywiście plotki, dlatego warto je traktować z dystansem i czekać na oficjalne ogłoszenia. 

Z pewnością naprowadzić na jakiś trop może fakt, że powstała specjalna strona pwrup.acdc.com, gdzie można zapisać się do newslettera
 

RAMMSTEIN ZAPOWIADAJĄ REEDYCJĘ DEBIUTANCKIEGO ALBUMU I PREZENTUJĄ SPECJALNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz