Dominik Pajewski

05.10.2018 (11:24)

AC/DC w Śpiewajmy razem. All Together Now. Jak wypadło to wykonanie?AC/DC często są coverowani w różnych programach typu talent show. Tym razem w programie 'Śpiewajmy razem. All Together Now', pojawił się wielki hit grupy.

Śpiewajmy razem. All Together Now to nowy format w naszym kraju, w którym 100 osobowe jury, wybiera najlepszych wokalistów. Często pojawiają się rockowe covery, a że wśród oceniających znajdują się między innymi Anja Orthodox, Krzysztof Jaryczewski oraz Michał Stawiński, to uczestnicy często trafiają w ich gusta.

Andrzej Sapkowski kontra CD Projekt RED - MEMY [FOTO]

 


Tym razem, w 5. odcinku programu 'Śpiewajmy razem. All Together Now' pojawił się kobiecy duet. Kornela Wysocka i Rafaela Maruska zaśpiewały numer 'You Shook Me All Night Long' z repertuaru AC/DC. Z dziewczynami zaśpiewało aż 83 jurorów, jednak nie przeszły one dalej, a wielka szkoda. Jak same mówiły, przekazałyby całą nagrodę na zakupy! 
 

Rammstein - nowy album: ogłoszono datę premiery!


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Linkin Park - In the end: cover wykonany przez 266 muzyków z 35 krajów podbija sieć. Na nagraniu są Polacy

  2020-07-09
  Zespół Linkin Park ma na swoim koncie masę hitów, które na stałe zapisały się w historii muzyki. Jednym z nich jest z pewnością ''In The End'', który najczęściej jest coverowany. Tym razem, do sieci trafiła przeróbka, którą nagrało 266 muzykówz 35 krajów. Wśród wykonawców, znaleźli się również Polacy.
 • Rocky IV - wersja reżyserka trafi na ekrany! Sylvester Stallone potwierdza prace nad nową wersją

  2020-07-09
  Rocky IV jest uznawany za najlepszą część całego cyklu o filmowym pięściarzu. Okazuje się, że istnieje dłuższa wersja filmu, która ma trafić na ekrany i czuwa nad nią Sylvester Stallone.  
 • Były wokalista Kasabian skazany za pobicie narzeczonej. Zespół skomentował sytuację

  2020-07-09
  Sytuacja w zespole Kasabian jest dosyć napięta i niejasna, jednak po nowych doniesieniach na temat Toma Meighana, grupa wydała specjalne oświadczenie. Czy pobicie narzeczonej przez wokalistę, miało wpływ na usunięcie go z zespołu?
 • Trójmiejskie M3TROPOLIS w "Elektronicznym Deszczu"

  2020-07-09
  Michał Rostworowski: „Piosenka „Elektroniczny Deszcz” opowiada o próbie podjęcia walki z czyimś uzależnieniem, w tym przypadku uzależnieniem od świata wirtualnego, który pod pozorem „kontaktu z całym światem” paradoksalnie skazuje na alienacje. Ponieważ warstwa muzyczna jest bardzo spójna i rytmiczna zależało nam, żeby video miało nie oczywistą, mroczną formę, pozostawiającą wiele do interpretacji”.
 • Men I Trust powracają do Warszawy! Szczegóły koncertu ogłoszone

  2020-07-09
  Po wyprzedanym koncercie z 2019 roku Men I Trust wracają do Warszawy! Autorzy dreampopowych hitów "Show Me How" i "Tailwhip" zagrają w lutym 2021 w klubie Niebo.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz