Dominik Pajewski

15.07.2020 (15:07)

AC/DC świętują 40-lecie ''Back in Black''. Pojawi się seria dokumentówAC/DC coraz wyraźniej pokazują, że w ich szeregach wszystko się poukładało. Grupa podobno zarejestrowała nowy album, jednak zanim go wyda, postanowiono uczcić 40-lecie krążka ''Back In Black''.

AC/DC mieli przez pewien czas problem z dogadaniem się między sobą, jednak wszystko zostało naprawione. Według plotek, grupa ma nagrany album z Brianem Johnsonem i wkrótce powinna go wydać. Jakby tego było mało, zespół chce świętować 40-lecie albumu ''Back In Black'', jednak będzie to specjalne świętowanie.

POL'AND'ROCK 2020 ONLINE. KTO WYSTĄPI NA NAJPIĘKNIEJSZEJ DOMÓWCE ŚWIATA? LINE UP


AC/DC - Back In Black: zespół świętuje 40-lecie krążka

25 lipca 2020 roku mini równo 40 lat od premiery krążka ''Back In Black'', który był pierwszym albumem nagranym z Brianem Johnsonem. Płyta ukazała się kilka miesięcy po śmierci Bona Scotta i do dziś uznawana jest za jeden z najlepiej sprzedających się płyt w historii. 

Z tej okazji, zespół publikuje specjalne dokumenty, które mają ukazać proces tworzenia albumu oraz przypomnieć archiwalne nagrania z tras koncertowych. W pierwszym dokumencie, możecie zobaczyć, jak powstawał utwór ''You Shook Me All Night Long'':
  

OZZY OSBOURNE POWRACA DO TELEWIZJI! ARTYSTA POPROWADZI PROGRAM O ZJAWISKACH PARANORMALNYCH

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz