Dominik Pajewski

21.09.2020 (09:52)

AC/DC pracują nad nowym teledyskiem? W sieci pojawiło się tajemnicze zdjęcieW obozie AC/DC od dłuższego czasu coś się dzieje, jednak nikt nie wie o co dokładnie chodzi. tym razem w sieci pojawiło się zdjęcie, które sugeruje, że grupa pracuje nad nowym klipem.

AC/DC mocno trzymają wszystko w tajemnicy, by przypadkiem czegoś nie zdradzić i nie pokazać, że nowa płyta jest w drodze. Wszyscy oczywiście się domyślają, że grupa pracuje nad nowym materiałem, a świadczyć o tym mogą liczne przecieki, które pojawiają się w sieci. Tym razem możemy zobaczyć zdjęcie, które świadczy o tym, że zespół nagrywa klip!

OTO NASTĘPCA MARILYNA MANSONA? MŁODY RAPER ZACZYNA PODBIJAĆ SIEĆ


AC/DC na planie zdjęciowym nowego teledysku? Tak pokazuje zdjęcie, które pojawiło się w sieci

Zdjęcie zostało udostępnione przez brazylijski fanklub AC/DC, który zauważył fotografię na oficjalnej stronie zespołu. Obrazek szybko został usunięty, jednak fanklubowi udało się go zapisać, dzięki czemu możemy zobaczyć, że skład grupy to nie tylko Angus Young i Brian Johnson, ale także Phil Rudd i Stevie Young. Wygląda na to, że zespół jest na planie klipu:

MEGADETH, SLAYER I ANTHRAX ZAWDZIĘCZAJĄ WSZYSTKO METALLICE? TAK TWIERDZI JEDEN Z MUZYKÓW

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz