Dominik Pajewski

07.10.2020 (08:02)

AC/DC - Shot in the dark - premierowy singiel trafił do sieciNowy album AC/DC wyczekiwany jest przez fanów na całym świecie, a grupa wiedziała jak odpowiednio podgrzać atmosferę. W końcu otrzymaliśmy premierowy singiel, którego tytuł to 'Shot in the dark'.
 

Mówi się, że AC/DC mogliby już nic nie robić i przejść na muzyczną emeryturę. Artyści jednak postanowili nagrać jeszcze jeden album i to w mocnym składzie! Angus Young, Brian Johnson, Cliff Williams, Phil Rudd oraz Stevie Young postanowili pokazać jeszcze raz, że potrafią solidnie namieszać na scenie. Po kilku dniach podgrzewania atmosfery, dostaliśmy premierowy singiel, którego tytuł to 'Shot in the dark'.

PIERWSZE PŁYTY PANTERY ZOSTANĄ WYDANE JAKO SPECJALNY BOX?


AC/DC - Shot in the dark: singiel w końcu trafił do sieci

Singiel jest w 100% klimatem AC/DC, co z pewnością ucieszy fanów grupy. Z resztą, wszyscy spodziewali się tego typu grania i w końcu je dostali. Teraz pozostaje tylko czekać, by usłyszeć ten numer na żywo:Premiera albumu 'PWR/UP' została zaplanowana na 13 listopada 2020. Tak wynika z przec

NOWA PŁYTA MEGADETH BĘDZIE ZACIEKŁA. TAK TWIERDZI DAVE MUSTAINE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz