Tagi związane z BOB DYLAN W POLSCE 2014: ZAGRA NA FESTIWALU LEGEND ROCKA W DOLINIE CHARLOTTY. SPRAWDŹ, KIEDY. [VIDEO]: bob dylan w polsce koncert, kiedy bob dylan zagra w polsce, bob dylan w dolinie charlotty, festiwal legend rocka, bilety bob dylan w polsce

Dotyczy: Legendy rocka - Bob Dylan zagra koncert w Polsce. Kiedy i gdzie zagra? Sprawdź datę koncertu Boba Dylana w Polsce.

BOB DYLAN W POLSCE 2014: zagra na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Sprawdź, kiedy. [VIDEO]


Anna Skalik

25.03.2014 (10:55)

Legenda rocka - Bob Dylan, zagra koncert w Polsce. Wystąpi w Dolinie Charlotty w lipcu 2014. Sprawdź dokładną datę koncertu Boba Dylana w Polsce i poznaj szczegóły jego występu.


Koncert legendy rocka, Boba Dylana, w Polsce jest potwierdzony. Wcześniej pojawiły się pogłoski, że muzyk może nas odwiedzić, ale nic nie było pewne. W tej chwili znamy już oficjalne informacje. Organizatorzy Festiwalu Legend Rocka potwierdzili udział tego wybitnego artysty.

Bob Dylan w Polsce zagra na Festiwalu Legend Rocka
w Dolnie Charlotty już 5 lipca 2014.

>>> Bob Dylan zagra w Polsce? <<<

Jak widać, wcześniejsze pogłoski się potwierdziły. Pisaliśmy na początku marca o tym, że na nieoficjalnej stronie Boba Dylana, Expactingrain.com - na której, zdaniem wielu fanów tego muzyka, publikowane są informacje, które zawsze się potwierdzają - pojawiły się doniesienia o możliwym koncercie legendarnego muzyka w Polsce. Okazuje się, że te pogłoski rzeczywiście były prawdą.

Bob Dylan na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty zagra obok gwiazd, takich jak Fish i Jethro Tull.

Kiedy będą bilety na koncert Boba Dylana w Polsce? Tego jeszcze nie wiemy, ale prawdopodobnie już wkrótce pojawią się pierwsze informacje na ten temat.

>>> Linkin Park w Polsce - kto będzie ich supporterem? <<<Komentarze:

--- reklama ---

--- reklama ---

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

Teledyski na eskarock.pl

Polecamy


--- reklama ---