Tagi związane z LINKIN PARK W POLSCE 2015 - KONCERT 25.08.2015 W RYBNIKU POTWIERDZONY! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY! [VIDEO]: gwiazdy rocka, Linkin Park w Polsce, Linkin Park koncerty, Chester Bennington, Mike Shinoda, rockowe koncerty 2015, koncert linkin park w polscel, Linkin Park Rybnik

Dotyczy: Linkin Park w Polsce 2015 - koncert w Rybniku już w sierpniu!

LINKIN PARK W POLSCE 2015 - koncert 25.08.2015 w Rybniku potwierdzony! Sprawdź szczegóły! [VIDEO]


Daniel Wardziński

03.03.2015 (11:22)

Linkin Park zagrają w Polsce w 2015! Właśnie oficjalnie potwierdziły się pogłoski sprzed kilku dni! Kiedy i gdzie wystąpią? Sprawdź szczegóły koncertu Linkin Park w Rybniku 2015!


Linkin Park w Polsce w 2015! Od kilku dni krążyły pogłoski o tym, że zespół może pojawić się w naszym kraju. Ostatecznie organizator - Prestige MJM - potwierdził plotki. Mike Shinoda i ekipa wystąpią w Polsce w sierpniu 2015 - dokładna data i szczegóły poniżej.

 
Post użytkownika Prestige MJM.

Już od kilku ni mówiło się, że Linkin Park może przyjechać do Polski na kolejny koncert w ramach trasy The Hunting Party. kiedy grupa ogłosiła nowe daty występów w kilku europejskich miastach, polscy fani zaczęli się zastanawiać czy LP nie ominą Polski. I jak widać - nie zawiedli.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2015: rozkład koncertów w Polsce <<<


Linkin Park w Polsce zagrają już 25 sierpnia 2015 na Stadionie Miejskim w Rybniku. Z pewnością będzie to jedno z najważniejszych koncertowych wydarzeń tego roku. Fani rocka na pewno nie mają co narzekać! Bilety na koncert Linkin Park już w sprzedaży.

>>> UFC w Polsce 2015 - sprawdź szczegóły gali <<<

Linkin Park to jedna z największych gwiazd nu-metalu. Kiedy w 2000 roku wydali swój debiutancki album Hybrid Theory, stali się gwiazdą światowego formatu, a ich album okazał się diamentową płytą (dziesięciokrotna platyna). Charakterystyczne dla ich brzmienia było łączenie ciężkiego grania z elektroniką i hip-hop-em - w składzie jest DJ i raper.

>>> Linkin Park w Polsce 2015: bilety - ile kosztują i gdzie kupić? <<<

Komentarze:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

Teledyski na eskarock.pl

Polecamy


--- reklama ---