Tagi związane z LINKIN PARK W POLSCE - KONCERT 5.06.2014 WE WROCŁAWIU POTWIERDZONY! [VIDEO]: nu-metal, rockowe koncerty 2014, gwiazdy rocka, Linkin Park w Polsce, Linkin Park Wrocław, Linkin Park koncerty, Chester Bennington, Mike Shinoda

Dotyczy: Linkin Park w Polsce - czy gwiazdy rocka zagrają we Wrocławiu? Najnowsze informacje o koncercie

LINKIN PARK W POLSCE - koncert 5.06.2014 we Wrocławiu potwierdzony! [VIDEO]


Daniel Wardziński 05.02.2014 (16:39)

Czy Linkin Park zagrają w Polsce? Tak wynika z najnowszych informacji od organizatorów Święta Wrocławia. Na Stadionie Miejskim 5.06.2014 pojawi się Linkin Park.


AKTUALIZACJA: Linkin Park potwierdzili koncert w Polsce.

Na oficjalnym profilu zespołu znalazła się taka informacja - w języku polskim.31 stycznia:
Linkin Park w Polsce
? Wiele wskazuje na to, że w czerwcu gwiazdy nu-metalu wystąpią na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Koncert odbędzie się przy okazji obchodów Święta Wrocławia, które ma w najbliższych latach kojarzyć się z koncertami wielkich gwiazd rocka.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014: Rob Zombie w Polsce - gdzie kupić bilety? <<<

Póki co informacja nie została oficjalnie potwierdzona, ale jednej z lokalnych stron zdradził ją Krzysztof Maj, dyrektor Impartu - organizatora imprezy. Oprócz Linkin Park wspomniał również o koncertach ZZ Top oraz Jamesa Blunta.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014: Royal Republic na żywo w Warszawie i EskaROCK <<<

Linkin Park to jedna z największych gwiazd nu-metalu. Kiedy w 2000 roku wydali swój debiutancki album Hybrid Theory, stali się gwiazdą światowego formatu, a ich album okazał się diamentową płytą (dziesięciokrotna platyna). Charakterystyczne dla ich brzmienia było łączenie ciężkiego grania z elektroniką i hip-hop-em - w składzie jest DJ i raper.

Komentarze:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

Teledyski na eskarock.pl

Polecamy


--- reklama ---