Tagi związane z PRZYSTANEK WOODSTOCK 2015: KTO ZAGRA? ARTYŚCI FESTIWALU I WSZYSTKO O PROGRAMIE PRZYSTANKU WOODSTOCK 2015 [VIDEO]: proletaryat, mela koteluk, woodstock 2015 kto zagra, decapitated, przysztanek woodstock 2015 kto zagra, przystanek woodstock 2015 kiedy, przystanek woodstock 2015 zespoły, woodstock 2015 zespoły

Dotyczy: Line-up, termin, informacje o Przystanku Woodstock 2015. [VIDEO]

PRZYSTANEK WOODSTOCK 2015: kto zagra? Artyści festiwalu i wszystko o programie Przystanku Woodstock 2015 [VIDEO]


Krzysztof Zawistowski

19.03.2015 (13:12)

Przystanek Woodstock 2015: kto zagra? Sprawdź line-up, datę i wszystkie informacje o Woodstocku. Chcecie wiedzieć kto zagra na Przystanku Woodstock 2015 i kiedy kolejna odsłona letniego festiwalu? Informacje na EskaROCK.pl.
 


Przystanku Woodstock 2015: zespoły. Line-up i artyści, termin, informacje, atrakcje, dojazd. Mamy dla Was wszystkie najważniejsze informacje na temat. Tutaj znajdziecie najnowsze newsy dotyczące festiwalu. To będzie już 21. edycja Przystanku Woodstock. Festiwal organizowany jest przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kostrzynie nad Odrą. Gospodarzem imprezy, jak co roku, jest Jurek Owsiak.


>>> Przystanek Woodstock 2015: jak dojechać? Wyjątkowe nazwy pociągów <<<

Przystanek Woodstock 2015: LINE-UP. Kto zagra? Wciąż jeszcze ogłaszane są gwiazdy tegorocznego festiwalu. Już teraz wiadomo, że na Przystanku Woodstock 2015 nie zabraknie Legend Rocka i Metalu. Pierwszą ogłoszoną gwiazdą jest amerykańska formacja Black Label Society. Wiadomo też, że na woodstockowej Dużej Scenie wystąpią Illusion, Eluveitie (Szwajcaria), Within Temptation, Shaka Ponk, Congo Natty, (HED) P.E oraz Decapitated. Polskimi gwiazdami, które zasilą line-up, są Mela Koteluk i Frontside. Na Mełej Scenie zobaczymy zespoły Lipali, Scarecrow, Big Day, Cannailles i GrubSona. Do Line-Upu dołączyli też Proletaryat, Roan oraz Mrozu.

>>> Four Five Seconds - Paul McCartney w klipie z Kanye Westem i Rihanną <<<

Przystanek Woodstock 2015: termin.
Data 21. edycji Przystanku Woodstock to weekend 30 lipca - 1 sierpnia 2015.

W późniejszym czasie zostaną też ogłoszeni goście festiwalu w Kostrzynie nad Odrą. Tymczasem posłuchajcie, jak gra jedna z zapowiedzianych gwiazd Woodstoku, Black Label Society - My Dying Time:>>> Momofuku Ando - kim był ojciec chińskich zupek, o którym powstają DOODLE, a nawet piosenki? Dowiedz się na ESKA.pl komu zawdzięczasz makarony instant! <<<


Komentarze:

--- reklama ---

--- reklama ---

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

Teledyski na eskarock.pl

Polecamy


--- reklama ---