Dominik Pajewski

20.05.2020 (14:29)

90-letnia streamerka podbija sieć! Na wizji gra między innymi w GTARynek gier, w ostatnich latach rozwinął się niesamowicie i trudno przejść obok niego obojętnie. Wiedzą o tym wielkie firmy oraz ludzie, którzy biorą się za streamowanie gier. Pewna 90-latka wiedziała, że warto wejść w ten temat, zostając streamerką.

Rynek gier stał się w ostatnich latach bardzo interesujący dla inwestorów, którzy zauważyli olbrzymi potencjał finansowy. Nic dziwnego, graczy jest bardzo dużo, a producenci dwoją się i troją, by nowe gry były jeszcze lepsze i jak najbardziej dopracowane. Oczywiście, ogromny potencjał finansowy drzemie także w streamingu gier, o czym z pewnością wie pewna 90-latka.

B-REAL Z CYPRESS HILL, NAGRAŁ NUMER POD PIOSENKĘ KRZYSZTOFA KRAWCZYKA [WIDEO]


90-latka została streamerką! Obecnie gra w GTA V

Pochodząca z Japonii 90-letnia Hamako Mori, od 39 lat gra w najróżniejsze gry, podkreślając, że jej ulubioną serią jest GTA. Co ciekawe, kobieta kolekcjonuje gry oraz konsole, a jej kanał na Youtube, Gamer Grandma zasubskrybowało już ponad 200 tysięcy osób. Dodatkowo Hamoko została wpisana do Księgi Rekordów Guinessa, jako najstarsza streamerka na świecie. Zobaczcie, jak 90-letnia gamerka, radzi sobie z popularnymi tytułami:
 
 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz