Anna Dziełak

12.12.2019 (16:51)

87-latka rysuje prawdziwe dzieła sztuki w Paintcie. Prace docenili twórcy programuKażdy z nas korzystał kiedyś z programu, jakim jest Paint. Dzieciaki i dorośli mogą tworzyć w nim obrazki i grafiki, które są zazwyczaj dość proste i nie powalają estetyką. Są jednak prawdziwi magicy, którzy mogą więcej, niż nam się śniło. Należy do nich... 87-letnia staruszka! Jak udaje jej się wyczarować niezwykłe obrazy? Będziecie zaskoczeni!

Co potrafi wasza babcia? Z pewnością jest mistrzynią gotowania, sprzątania, odbierania z przedszkola lub ma niezwykłą wiedzę. Mało kto jednak może pochwalić się staruszką, która umie stworzyć odjechane dzieła sztuki! To nie żart, a niezwykła informacja, która elektryzuje ludzi na całym świecie. 87-letnia Concha Garcia Zaera z Hiszpanii na swoją pasję wybrała malarstwo za pomocą programu komputerowego. Okazuje się jednak, że nie chodzi o skomplikowany i dobrze znany kreator obrazów, a zwykłego... Painta! Wszystko się zaczęło w dniu, kiedy wnuczkowie pokazali jej, jak obsługuje się komputer.

Artur Rojek koncerty 2020: BILETY, DATY, MIEJSCA

87-latka maluje komputerowo niesamowite obrazy. Jak to się zaczęło? 

Gdy jej mąż zachorował, Concha musiała spędzać więcej czasu w domu. Właśnie wtedy zaczęła swoją przygodę z malowaniem. Swoje inspiracje czerpie głównie z pocztówek, a każdy obrazek powstaje przez ok. 2 tygodnie. Prace oglądać można na jej Instagramie. Kilka z nich podziwiać możecie też poniżej! 
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz