Dominik Pajewski

23.10.2019 (13:20)

40 rocznica śmierci Bona Scotta z AC/DC, zostanie uczczona prawdziwą autostradą do piekłaMimo upływu lat, fani AC/DC pamiętają o postaci Bona Scotta, która jest niesamowicie ważna dla historii grupy i muzyki rockowej. Przy okazji 40 rocznicy śmierci wokalisty, w Australii powstanie coś absolutnie specjalnego, co można nazwać prawdziwą 'autostradą do piekła'.

Historia AC/DC zaczyna się tam, gdzie postać Bona Scotta, o której powiedziano już bardzo wiele i za każdym razem wniosek jest jeden, wokalista odszedł za wcześnie. Oczywiście, grupa pamięta o zmarłym koledze, jednak Australijczycy, również nie zapominają i w 40 rocznicę śmierci, planują coś wyjątkowego.

PAUL MCCARTNEY NIE ŻYJE OD 50 LAT? DAVE GROHL ODNIÓSŁ SIĘ DO TEORII


W 40 rocznicę śmierci Bona Scotta, w Australii pojawi się prawdziwa 'autostrada do piekła'

19 lutego 2020 roku minie 40 lat od tragicznej śmierci Bona Scotta. Z tej okazji, przygotowano na finał Perth Festival, który odbędzie się 1 marca 2020 roku specjalną imprezę, którą nazwano 'Autostradą Do Piekła'.

UKRAIŃSKI KOSMITA I BILLIE EILISH WE WSPÓLNYM NUMERZE. TA PRZERÓBKA WAS OCZARUJE [WIDEO]


Cała impreza będzie polegała na tym, że 10-kilometrowy odcinek autostrady zostanie zamknięty dla ruchu na 10 godzin. Podczas tych 10 godzin, zostaną zorganizowane różne imprezy, specjalna parada oraz występy coverbandów AC/DC. Do tego, zagrać ma Orkiestra Symfoniczna z Perth, która wykona numery AC/DC. Dodatkowo, zorganizowane zostaną specjalne panele dyskusyjne oraz wystawy sztuki.

Trzeba przyznać, że Australijczycy potrafią się bawić w rockowym stylu.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • CULT OF LUNA, Brutus i A.A. Williams - koncert w Warszawie. Bilety, data, miejsce

  2019-11-13
  Post-metalowi giganci zasilają szeregi Metal Blade Records i ogłaszają europejską trasę koncertową! CULT OF LUNA zapowiada wielki powrót do Polski na jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów roku. Szwedzi zagrają 8.12 w warszawskim klubie Progresja. Wraz z nimi tego wieczoru wystąpi belgijska perełka ze stajni Sargent House/Hassle Records, czyli Brutus, a także brytyjskie A.A. Williams. Organizatorem koncertu jest agencja WiniaryBookings.
 • Dave Grohl w Ulicy Sezamkowej - posłuchajcie Here We Go Song!

  2019-11-13
  Dave Grohl spotykał się ze swoimi przyjaciółmi - Big Birdem i Elmo w programie edukacyjnym dla dzieci - Ulica Sezamkowa. W filmie możemy usłyszeć wspólne wykonanie piosenki „Here We Go Song”. Posłuchaj i baw się dobrze!
 • Rammstein - jak powstawał klip do utworu Auslander?

  2019-11-13
  Zespół Rammstein wypuścił 10 minutowe wideo zza kulis powstawania teledysku do piosenki „Auslander”. Jak kręcono klip? Co mówią o obrazie i samym utworze muzycy niemieckiej grupy?
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-11-13
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • LAO CHE - zespół zawiesza działalność! Pożegnalna trasa koncertowa 2020

  2019-11-13
  Jeden z najbardziej lubianych i najczęściej koncertujących zespołów w Polsce zawiesza działalność! LAO CHE o swojej decyzji poinformowali na swoim facebookowym fan page'u. Grupa z Płocka pożegna się z fanami trasą koncertową, która zaplanowana jest na luty, marzec i kwiecień przyszłego roku.
 • Legendy Metalu - grudniowa trasa Kat, Acid Drinkers, Vader i Quo Vadis ODWOŁANA

  2019-11-13
  Grudniowa trasa koncertowa Legend Metalu została odwołana! Taką informację jako pierwszy na swoim oficjalnym facebookowym fan page'u podał zespół Vader.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz