Dominik Pajewski

22.05.2020 (12:08)

40 lat filmu Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje. Z tej okazji powstał specjalny plakatGwiezdne Wojny miały lepsze i gorsze momenty w swojej historii, jednak nie da się ukryć, że ''Imperium Kontratakuje'', to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza część gwiezdnej sagi. Z okazji 40-lecia filmu, opublikowano specjalny plakat.

Gwiezdne Wojny mają w swojej bogatej historii lepsze i gorsze momenty, jednak nie da się odmówić, że ''Imperium Kontratakuje'', to jedno z najlepszych dokonań w historii sagi. Z okazji 40-lecia kultowej części, opublikowano specjalny plakat.

KRZYK POWRACA! POZNALIŚMY SZCZEGÓŁY NOWEJ CZĘŚCI KULTOWEJ SERII40 lat filmu Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje. Z tej okazji powstał specjalny plakat

Na oficjalnych profilach w social mediach marki Star Wars, przedstawiono jubileuszowy plakat ''Imperium Kontratakuje''. Obraz inspirowany jest najważniejszymi wydarzeniami z części i już wielu fanów chciałoby go mieć na ścianie. 

 

 

Kiedy nowe Gwiezdne Wojny? Disney ma plany na kolejne odsłony sagi

Jak twierdzą przedstawiciele Disneya, czeka nas wiele nowości ze świata Star Wars. Z pewnością będzie to kolejny sezon serialu ''The Mandalorian'' oraz osobna trylogia, która ma zostać osadzona w zupełnie innych czasach gwiezdnej sagi.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz