Dominik Pajewski

12.03.2020 (21:07)

3 gry, w które warto zagrać będąc w domu #zostańwdomuW Polsce odnotowuje się coraz więcej przypadków koronawirusa, przez co zamknięto placówki kulturalne i oświatowe. Generalnie, zaleca się pozostanie w domu, co wcale nie musi być nudne! Wybraliśmy 5 gier, w które warto pograć będąc w domu.

W Polsce odnotowuje się coraz więcej przypadków zachorowań na koronawirusa, przez co zamknięto placówki oświatowe i kulturalne. Rząd apeluje do ludzi, aby ograniczyli spotkania w większych grupach i na czas zamknięcia placówek, starali się zostać w domach. Jest to jak najbardziej słuszne podejście, dzięki któremu uda się opanować całe zamieszanie. Na czas pozostania w domu, warto znaleźć sobie jakieś zajęcie, dzięki któremu czas szybciej upłynie. Z pewnością, w tym czasie w ruch pójdą konsole, także warto odkurzyć kilka tytułów, lub w końcu przysiąść do odkładanych dawno gier. Dołączcie się do naszej akcji #zostańwdomu

SZKOŁY, KINA, MUZEA I RESZTA PLACÓWEK KULTURALNYCH W POLSCE ZAMKNIĘTE. OGŁOSZONO TO NA SPECJALNEJ KONFERENCJI


3 gry, w które warto zagrać będąc w domu #zostańwdomu

Star Wars: Jedi Fallen Order

Nazywana jedną z najlepszych gier spod znaku Star Wars ostatnich lat. Otwarty świat, ciekawa fabuła, niesamowita grafika i oprawa muzyczna. Gwiezdne Wojny wracają do wysokiego poziomu gier. Rozgrywka wciąga na długo i często powoduje, że trzeba się zatrzymać i pomyśleć co dalej. Idealnie na kilkanaście godzin grania.
 

The Last Of Us

Przy okazji zapowiadanej premiery kontynuacji i serialu, który wkrótce ma powstać, warto przypomnieć sobie pierwszą część. Gra dostępna na PlayStation 4, dzięki specjalnemu remasterowi, także nie ma problemu z dostępnością. To dopiero wkręcająca rozgrywka i fabuła, która dosłownie pochłania całe godziny. Idealnie na długie popołudnia.


Mortal Kombat

Tutaj nie ma co wymieniać, która część jest najlepsza na czas siedzenia w domu. Każda część Mortal Kombat wkręca i pochłania na kilka godzin. Wiadomo, im nowsza część, tym jest ciekawiej, jednak pierwotny, stary Mortal Kombat jest zawsze najlepszy, z resztą nutka nostalgii zawsze w cenie.

W ramach akcji #RazemPrzeciwKoronawirusowi prowadzonej przez całą Grupę ZPR Media przypominamy o tym, jak ważne jest stosowanie się do zaleceń w okresie zagrożenia koronawirusem, potraktowanie sprawy poważnie i pozostanie w domu.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz