26.04.2012 (16:00)

30 Seconds To Mars - nowy album w drodzeGrupa 30 Seconds To Mars raczej nie lubi słowa "odpoczynek". Zespół niedawno pobił światowy rekord liczby koncertów promujących ostatni album, a już przygotowuje nową płytę. Wokalista Jared Leto zdradził kilka szczegółów, które mogą zaskoczyć fanów formacji.

Jared "wygadał się", że czwarty album jest w przygotowaniu. Spostrzegawczy fani, zresztą, zauważyli na niedawnym zdjęciu ze studia, zamieszczonym w internecie, plan nagrywania. Wokalista zdradził w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone, że jego zespół chciałby współpracować na nowym krążku z Eminemem. Zespół ma już na koncie utwór "Hurricane" nagrany z udziałem Kanye Westa, więc obecność rapera nie byłaby nowością. Na "liście życzeń" Jareda są również: Bjork, Robert Smith z The Cure oraz zespół Sigur Ros z Islandii. "Z dużą ekscytacją pracujemy nad nową płytą. Po cichu i bez chwalenia się, sporo ostatnio pisałem i myślałem nad nowym brzmieniem 30 Seconds To Mars" - przyznaje wokalista. Leto zdradził, że jego zespół współpracuje z Morgan Kibby, która na co dzień tworzy z francuskim projektem elektronicznym M83. Kiedy poznamy efekty pracy grupy? Tego Jared nie zdradza, oprócz swego słynnego "soon". Wiadomo natomiast, że 30 Seconds To Mars nie będą w tym roku koncertować. Przypomnijmy, że muzycy ostatni album promowali podczas aż 311 występów. 
 
 

Przeczytaj też:

Kurt Cobain w duecie

z Courtney Love (video) Nirvana

Myslovitz

z nowym wokalistą! Myslovitz

Linkin Park

wracają do korzeni Linkin Park

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Paweł Królikowski nie żyje - przyczyna śmierci aktora

  2020-02-27
  To bardzo smutny dzień, nie żyje Paweł Królikowski! Aktor miał 58 lat, a o śmierci poinformowała Ewa Leśniak ze Związku Artystów Scen Polskich.
 • Dimebag Darrell chcial przed śmiercią reraktywować Panterę?

  2020-02-27
  Śmierć Dimebaga Darella była ogromną stratą dla całego świata rocka i metalu. Okazuje się, że artysta tuż przed śmiercią miał plan reaktywowania Pantery.
 • Dzielnica czerwonych latarnii zniknie z Amsterdamu? Tego chce burmistrz miasta

  2020-02-27
  Amsterdam słynie z wielu rzeczy, jednak jedną z najsłynniejszych jest dzielnica czerwonych latarni i legalna marihuana. Okazuje się, że słynna dzielnica może niedługo zniknąć z mapy Amsterdamu.
 • Polski Youtuber zginął w wypadku w Tatrach

  2020-02-27
  To bardzo smutna wiadomość, tym bardziej dla entuzjastów gór. Nie żyje Dominik Socha, który na Youtube zarażał pasją do gór swoich widzów.
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2020-02-27
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz