26.04.2012 (16:00)

30 Seconds To Mars - nowy album w drodzeGrupa 30 Seconds To Mars raczej nie lubi słowa "odpoczynek". Zespół niedawno pobił światowy rekord liczby koncertów promujących ostatni album, a już przygotowuje nową płytę. Wokalista Jared Leto zdradził kilka szczegółów, które mogą zaskoczyć fanów formacji.

Jared "wygadał się", że czwarty album jest w przygotowaniu. Spostrzegawczy fani, zresztą, zauważyli na niedawnym zdjęciu ze studia, zamieszczonym w internecie, plan nagrywania. Wokalista zdradził w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone, że jego zespół chciałby współpracować na nowym krążku z Eminemem. Zespół ma już na koncie utwór "Hurricane" nagrany z udziałem Kanye Westa, więc obecność rapera nie byłaby nowością. Na "liście życzeń" Jareda są również: Bjork, Robert Smith z The Cure oraz zespół Sigur Ros z Islandii. "Z dużą ekscytacją pracujemy nad nową płytą. Po cichu i bez chwalenia się, sporo ostatnio pisałem i myślałem nad nowym brzmieniem 30 Seconds To Mars" - przyznaje wokalista. Leto zdradził, że jego zespół współpracuje z Morgan Kibby, która na co dzień tworzy z francuskim projektem elektronicznym M83. Kiedy poznamy efekty pracy grupy? Tego Jared nie zdradza, oprócz swego słynnego "soon". Wiadomo natomiast, że 30 Seconds To Mars nie będą w tym roku koncertować. Przypomnijmy, że muzycy ostatni album promowali podczas aż 311 występów. 
 
 

Przeczytaj też:

Kurt Cobain w duecie

z Courtney Love (video) Nirvana

Myslovitz

z nowym wokalistą! Myslovitz

Linkin Park

wracają do korzeni Linkin Park

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Irańska platforma streamingowa usuwa kobiety z okładek płyt! [FOTO]

  2019-10-21
  Dobry album, to także często świetna okładka, która jest wizytówką i symbolem krążka. Jednak jedna z irańskich platform streamingowych, Melovaz, postanowiła pozmieniać okładki. Uściślając, z okładek zniknęły kobiety, co wywołało prawdziwą burzę.
 • Jarocy zaprasza na pierwsze koncerty. Szczegóły wydarzeń

  2019-10-21
  Już wkrótce Jarocy - grupa dowodzona przez popularnego gitarzystę Jarosława Nyckowskiego wyruszy w trasę promującą debiutancki album „Divided”.
 • Duet Youth Novels prezentuje singel "Skin"

  2019-10-21
  "Skin" to nowy singiel duetu Youth Novels, który wcześniej zaprezentował swoje melancholijne, przeszywające kompozycje na dwóch EP-kach.
 • Nie tylko Martin Scorsese krytykuje Marvela. Kolejny słynny reżyser nie lubi filmów superbohaterskich

  2019-10-21
  Kinowe Uniwersum Marvela rozrosło się do ogromnych rozmiarów, generując gigantyczne przychody. Niestety, nie każdy jest fanem tego typu kina i z pewnością nie przepada za nimi Martin Scorsese. Reżyser uznał niedawno, że filmy Marvela nie są kinem, a jego zdanie podziela inny, równie uznany reżyser.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-21
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Olga Tokarczuk - Nobel. Jaką nagrodę finansową otrzyma pisarka?

  2019-10-21
  Mamy powody do radości, Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla! Wieść rozeszła się momentalnie i wielu Polaków ma powody do radości. Oczywiście, pojawiły się pytania, ile pieniądzy otrzyma Olga Tokarczuk?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz