Dominik Pajewski

16.10.2019 (15:41)

22-latek za granie w Football Manager, dostał pracę w klubie piłkarskimZ pewnością, wiele razy od rodziców słyszeliście, że od tych gier to nic dobrego nie będzie, a pracy to już w ogóle. Pewien gość, który świetnie radził sobie w Football Managerze, dostał pracę w klubie piłkarskim i to dzięki wynikom w grze.

Rodzice często powtarzają, że z gier to nic dobrego nie będzie i patrzenie się w monitor raczej nie jest niczym pozytywnym. Pewien gość udowodnił, że można być zapalonym graczem i zdobyć dzięki temu pracę! Wystarczyło tylko grać dużo w Football Managera, by dostać pracę w prawdziwym klubie piłkarskim.
 

PRZYJACIELE TRAFIĄ DO POLSKICH KIN! GDZIE OBEJRZEĆ ODCINKI SERIALU?


Za granie w Football Managera, dostał pracę w prawdziwym klubie

22-letni, pochodzący z Serbii Andrej Pavlović, może pochwalić się ogromnymi sukcesami. Pod kierownictwem młodego Serba, sukcesy odnosiły Manchester City, Tottenham Hotspur i Bayern Monachium. Wszystko oczywiście w słynnej grze, co dało przepustkę do pracy w drugoligowym klubie FK Bežanija z Serbii.

W CV chłopaka znalazło się oczywiście wszystko, co związane z osiągnięciami w grze. Pozostało tylko wysłać do klubu i... udało się! Chłopak został zaproszony na rozmowę i po niej otrzymał stanowisko analityka w klubie. Ja widać, gry potrafią dać pracę, wbrew pozorom tego, co myślą rodzice. A analizy Andreja mogą okazać się niezwykle cenne dla FK Bežanija.

IMPREZOWICZE PRÓBOWALI UPIĆ ALIGATORA. TERAZ STANĄ PRZED SĄDEM

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-10
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Metallica wróciła na salę prób! Grupa podzieliła się nagraniem

  2020-08-10
  Metallica po kilku miesiącach przerwy, w końcu wróciła na salę prób! Co słychać u zespołu, czy możemy spodziewać się nowych rzeczy od legendarnej grupy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz