Dominik Pajewski

16.10.2019 (15:41)

22-latek za granie w Football Manager, dostał pracę w klubie piłkarskimZ pewnością, wiele razy od rodziców słyszeliście, że od tych gier to nic dobrego nie będzie, a pracy to już w ogóle. Pewien gość, który świetnie radził sobie w Football Managerze, dostał pracę w klubie piłkarskim i to dzięki wynikom w grze.

Rodzice często powtarzają, że z gier to nic dobrego nie będzie i patrzenie się w monitor raczej nie jest niczym pozytywnym. Pewien gość udowodnił, że można być zapalonym graczem i zdobyć dzięki temu pracę! Wystarczyło tylko grać dużo w Football Managera, by dostać pracę w prawdziwym klubie piłkarskim.
 

PRZYJACIELE TRAFIĄ DO POLSKICH KIN! GDZIE OBEJRZEĆ ODCINKI SERIALU?


Za granie w Football Managera, dostał pracę w prawdziwym klubie

22-letni, pochodzący z Serbii Andrej Pavlović, może pochwalić się ogromnymi sukcesami. Pod kierownictwem młodego Serba, sukcesy odnosiły Manchester City, Tottenham Hotspur i Bayern Monachium. Wszystko oczywiście w słynnej grze, co dało przepustkę do pracy w drugoligowym klubie FK Bežanija z Serbii.

W CV chłopaka znalazło się oczywiście wszystko, co związane z osiągnięciami w grze. Pozostało tylko wysłać do klubu i... udało się! Chłopak został zaproszony na rozmowę i po niej otrzymał stanowisko analityka w klubie. Ja widać, gry potrafią dać pracę, wbrew pozorom tego, co myślą rodzice. A analizy Andreja mogą okazać się niezwykle cenne dla FK Bežanija.

IMPREZOWICZE PRÓBOWALI UPIĆ ALIGATORA. TERAZ STANĄ PRZED SĄDEM

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • CULT OF LUNA, Brutus i A.A. Williams - koncert w Warszawie. Bilety, data, miejsce

  2019-11-13
  Post-metalowi giganci zasilają szeregi Metal Blade Records i ogłaszają europejską trasę koncertową! CULT OF LUNA zapowiada wielki powrót do Polski na jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów roku. Szwedzi zagrają 8.12 w warszawskim klubie Progresja. Wraz z nimi tego wieczoru wystąpi belgijska perełka ze stajni Sargent House/Hassle Records, czyli Brutus, a także brytyjskie A.A. Williams. Organizatorem koncertu jest agencja WiniaryBookings.
 • Dave Grohl w Ulicy Sezamkowej - posłuchajcie Here We Go Song!

  2019-11-13
  Dave Grohl spotykał się ze swoimi przyjaciółmi - Big Birdem i Elmo w programie edukacyjnym dla dzieci - Ulica Sezamkowa. W filmie możemy usłyszeć wspólne wykonanie piosenki „Here We Go Song”. Posłuchaj i baw się dobrze!
 • Rammstein - jak powstawał klip do utworu Auslander?

  2019-11-13
  Zespół Rammstein wypuścił 10 minutowe wideo zza kulis powstawania teledysku do piosenki „Auslander”. Jak kręcono klip? Co mówią o obrazie i samym utworze muzycy niemieckiej grupy?
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-11-13
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • LAO CHE - zespół zawiesza działalność! Pożegnalna trasa koncertowa 2020

  2019-11-13
  Jeden z najbardziej lubianych i najczęściej koncertujących zespołów w Polsce zawiesza działalność! LAO CHE o swojej decyzji poinformowali na swoim facebookowym fan page'u. Grupa z Płocka pożegna się z fanami trasą koncertową, która zaplanowana jest na luty, marzec i kwiecień przyszłego roku.
 • Legendy Metalu - grudniowa trasa Kat, Acid Drinkers, Vader i Quo Vadis ODWOŁANA

  2019-11-13
  Grudniowa trasa koncertowa Legend Metalu została odwołana! Taką informację jako pierwszy na swoim oficjalnym facebookowym fan page'u podał zespół Vader.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz