Dominik Pajewski

21.03.2016 (12:00)

13-letni fan wystąpił z zespołem Alcoholica. [VIDEO]13-letni Jakub wystąpił z zespołem Alcoholica na jednej scenie. Utalentowany fan muzyki metalowej dał konkretnego czadu, musicie to zobaczyć! W młodych fanach metalu jest nadzieja!

13-letni Jakub Nowicki pokazał jak dać czadu na scenie w rockowym klimacie. Podczas koncertu zespołu Alcoholica, w Zabrzu wydarzyło się coś bardzo wyjątkowego. Zespół zaprosił na scenę fana muzyki metalowej, 13-letniego Jakuba Nowickiego. Zespół razem z Jakubem wykonał utwór z repertuaru zespołu Metallica - For Whom The Bell Tolls. Klasyka thrash metalu zabrzmiała z siłą bijącego dzwonu, widać, że w młodych jest nadzieja dla muzyki gitarowej. Możemy spać spokojnie jeśli są tacy utalentowani młodzi ludzie interesują się muzyką ciężką.

>> Sweet Noise wystąpi na Summer Dying Loud 2016! Poznaj szczegóły występu

Zobaczcie jak poradził sobie Jakub Nowicki, grając z zespołem Alcoholica:>> Top Gear 2016: kim są nowi prowadzący show? Będziecie zaskoczeni!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz