Dominik Pajewski

08.11.2019 (00:02)

12-latek transmitował nielegalnie Fame MMA. Grozi mu kara w wysokości 2,5 miliona złotychGala Fame MMA cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a z edycji na edycję rośnie ilość zainteresowanych osób, które chętnie zobaczą zmagania Youtuberów w oktagonie. Pewien 12-latek postanowił streamować nielegalnie ostatnią odsłonę gali, przez co grożą mu poważne konsekwencje.

Fame MMA to już ogromna gala, która wyrobiła sobie konkretną markę. Zainteresowanie rośnie z edycji a edycję, dzięki czemu, coraz więcej osób ogląda zmagania Youtuberów w oktagonie. Ostatnia edycja imprezy, również cieszyła się zainteresowaniem, co widać było po zainteresowaniu streamami w sieci. Niestety, jeden z nielegalnych streamów odbił się szerokim echem i nie jest to pozytywna sytuacja.

UCZNIOWIE PODSUMOWALI 101 LAT POLSKIEJ MUZYKI W ŚWIETNYM KLIPIE [WIDEO]


12-latek transmitował nielegalnie Fame MMA. Grozi mu grzywna w wysokości 2,5 miliona złotych

Rodzice pewnego 12-latka wykupili dostęp PPV do gali, a nierozważny chłopiec udostępnił stream na swoim kanale Youtube. Nielegalną transmisję oglądało 120 tysięcy osób, co dotarło do organizatorów, którzy wycenili swoje straty na 2,5 miliona złotych! Organizatorzy wystąpili o rekompensatę do rodziców, jednak wiadomo, że tego typu kwota jest nieosiągalna. Jak postanowiono rozwiązać sytuację?

W ramach zadośćuczynienia, 12-latek miał wystąpić w filmie, który miałby ostrzegać przed tego typu zachowaniami inne osoby. Niestety, rodzice nie zgodzili się na występ chłopca w tego typu produkcji, podkreślając, że warunki nie były jasne, tak samo jak scenariusz.

Rodzice 12-latka podkreślają również, że  chłopiec cierpi na zespół Aspergera i nie potrafi dobrze ocenić konsekwencji swoich czynów. Prawnik rodziny podkreśla, że zawinić mógł również system, ponieważ trudno zweryfikować wiek widzów walk MMA.
 

ZENEK KUPATASA - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WYWIAD]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Google Maps - polski lektor żegna się z kierowcami. Zastąpiła go maszyna

  2020-05-26
  Wielu kierowców używa Google Maps, a głos, który słyszą podczas jazdy, wiele razy wyprowadzał ich z korków. Niestety, polski lektor żegna się z kierowcami, a jego miejsce zajmie maszyna.
 • Dokument o Charlesie Mansonie: poznaliśmy nowy zwiastun filmu Helter Skelter: An American Myth

  2020-05-26
  O Charlesie Mansonie pojawiło się wiele filmów i publikacji, które poruszają tematykę sekty, którą Manson prowadził. Tym razem, pojawić się ma nowy dokument o Mansonie, którego tytuł to: Helter Skelter: An American Myt.
 • Metallica udostępniła koncert, którego setlistę wybierali fani [WIDEO]

  2020-05-26
  Metallica przyzwyczaiła fanów do tego, że w każdy poniedziałek pojawia się nowe nagranie z koncertu. Tym razem grupa nie sięgnęła aż tak bardzo w przeszłość i do sieci trafił występ z 2014 roku, gdy to fani wybierali setlistę zespołu.
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-26
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Dzień Matki 2020 życzenia - śmieszne wierszyki i SMS dla mamy na EskaROCK.pl

  2020-05-25
  Życzenia z okazji Dnia Matki 2020 w formie krótkich wierszyków na SMS i laurkę dla mamy. Sprawdźcie propozycje życzeń z okazji tego szczególnego święta!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz