Dominik Pajewski

08.11.2019 (00:02)

12-latek transmitował nielegalnie Fame MMA. Grozi mu kara w wysokości 2,5 miliona złotychGala Fame MMA cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a z edycji na edycję rośnie ilość zainteresowanych osób, które chętnie zobaczą zmagania Youtuberów w oktagonie. Pewien 12-latek postanowił streamować nielegalnie ostatnią odsłonę gali, przez co grożą mu poważne konsekwencje.

Fame MMA to już ogromna gala, która wyrobiła sobie konkretną markę. Zainteresowanie rośnie z edycji a edycję, dzięki czemu, coraz więcej osób ogląda zmagania Youtuberów w oktagonie. Ostatnia edycja imprezy, również cieszyła się zainteresowaniem, co widać było po zainteresowaniu streamami w sieci. Niestety, jeden z nielegalnych streamów odbił się szerokim echem i nie jest to pozytywna sytuacja.

UCZNIOWIE PODSUMOWALI 101 LAT POLSKIEJ MUZYKI W ŚWIETNYM KLIPIE [WIDEO]


12-latek transmitował nielegalnie Fame MMA. Grozi mu grzywna w wysokości 2,5 miliona złotych

Rodzice pewnego 12-latka wykupili dostęp PPV do gali, a nierozważny chłopiec udostępnił stream na swoim kanale Youtube. Nielegalną transmisję oglądało 120 tysięcy osób, co dotarło do organizatorów, którzy wycenili swoje straty na 2,5 miliona złotych! Organizatorzy wystąpili o rekompensatę do rodziców, jednak wiadomo, że tego typu kwota jest nieosiągalna. Jak postanowiono rozwiązać sytuację?

W ramach zadośćuczynienia, 12-latek miał wystąpić w filmie, który miałby ostrzegać przed tego typu zachowaniami inne osoby. Niestety, rodzice nie zgodzili się na występ chłopca w tego typu produkcji, podkreślając, że warunki nie były jasne, tak samo jak scenariusz.

Rodzice 12-latka podkreślają również, że  chłopiec cierpi na zespół Aspergera i nie potrafi dobrze ocenić konsekwencji swoich czynów. Prawnik rodziny podkreśla, że zawinić mógł również system, ponieważ trudno zweryfikować wiek widzów walk MMA.
 

ZENEK KUPATASA - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WYWIAD]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • PATTI YANG GROUP prezentuje pierwszy teledysk z pożegnalnej płyty

  2019-11-21
  W najbliższy piątek ukaże się nowy album Patti Yang Group zatytułowany „War On Love”. Ukazał się klip do piosenki „Falling”.
 • Dżem w Stodole - dwa koncerty w Stodole już niedługo!

  2019-11-21
  Giganci polskiego blues-rocka wracają do Warszawy! Dżem, który w tym roku świętuje swoje 40-lecie, zagra w Stodole dwukrotnie – 6 oraz 7 grudnia. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, w tym m.in. legendarnego „Wehikuł czasu”, który w kwietniu 2018 w Krakowie wykonała sama Metallica! Bilety na wydarzenia cały czas są dostępne w sprzedaży.
 • PALAYE ROYALE w Polsce 2020! Bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiej kapeli

  2019-11-21
  PALAYE ROYALE to kanadyjskie trio, które w marcu 2020 roku odwiedzi nasz kraj. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia - bilety, miejsce i datę. Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Welcome to the jungle po niemiecku. Anthony Vincent postanowił przerobić piosenkę, na styl Rammstein [WIDEO]

  2019-11-21
  Pioseka 'Welcome to the jungle' to prawdziwy klasyk rockowy, który zna każdy. Numer był wielokrotnie przerabiany, jednak gdy wziął się za niego Anthony Vincent, możemy mówić o wyjątkowym coverze.
 • Fred Durst ma do siebie mega dystans. Wokalista wystąpił w reklamie, która śmieje się z Limp Bizkit

  2019-11-21
  O Limp Bizkit można powiedzieć wiele i pewnie wiele rzeczy, będzie zarzutami o styl muzyczny. Jedno jednak trzeba przyznać Fredowi Durstowi, ma on do siebie dystans jak nikt inny. Wokalista wystąpił w reklamie, która jawnie naśmiewa się z jego zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz