Dominik Pajewski

10.12.2019 (14:10)

10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerdaPrzybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.

W czwartym już odcinku SuperNerda Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje grę Wam grę 10 Miles to safety, czyli postapokaliptyczną rozwalankę widzianą z góry, w której możecie podnieść wszystko, rozwalić wszystko i ukrywać się wszędzie.

KAT ODWOŁAŁ KONCERTY, WSZYSTKO PRZEZ ZŁY STAN ZDROWIA ROMANA KOSTRZEWSKIEGOSZUKAJ POTRZEBNYCH CI RZECZY W CIĄGU DNIA


Świat 10 miles to safety jest pełen narzędzi potrzebnych do przetrwania: Zrabuj każdy dom, sklep i pojazd, który znajdziesz, aby zbierać broń, materiały, amunicję, plany i przepisy.

SPRÓBUJ PRZETRWAĆ NOC

Bardziej niebezpieczne stworzenia polują w ciemnościach: pozostań w świetle i buduj barykady, pułapki i spreparowane gadżety, aby przetrwać noc.

W POBLIŻU


Im bliżej ratunku, tym zarażeni stają się nieskończenie bardziej śmiertelni. Ale też im dalej jesteś tym fajniejsze rzeczy znajdujesz.

WSPÓŁPRACA 1-4 GRACZY

Nie jesteś sam: w każdej chwili może wpaść do 3 przyjaciół, aby pomóc ci w podróży - ale ostrzegam, że świat będzie bardziej zabójczy z każdym dodatkowym ocalałym w twojej grupie.

PONAD 20 UNIKALNYCH BROŃ


Zabierz się do walki z zarażonymi za pomocą strzelb, karabinów szturmowych, granatników, miotaczy ognia, katan i innych - wiele z nich można ulepszyć dzięki dodatkom ukrytym na całym świecie.

WYDARZENIA I MISJE

Podczas swojej podróży natkniesz się na ocalałych, możesz ich uratować od infekcji w dodatkowych wydarzeniach w trakcie gry. Ci których ocalisz mogą do ciebie dołączyć jako przydatne NPC.

WYBIERZ CHARAKTER

Wybierz jedną z pięciu początkowych postaci - każda z wyraźnymi zaletami prowadzącymi do zupełnie odmiennych sposobów grania w grę - i odblokuj więcej, wykonując wyzwania i osiągnięcia.


NERGAL UJAWNIŁ, ŻE AC/DC WYDADZĄ NOWĄ PŁYTĘ Z BRIANEM JOHNSONEM

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-27
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • Gala Bestsellery Empiku 2019 w niepowtarzalnej i gwiazdorskiej oprawie muzycznej

  2020-01-27
  Premierowe wykonania i niezwykłe kolaboracje – Bestsellery Empiku 2019 to nie tylko gala rozdania nagród kulturalnych, ale też wyjątkowe muzyczne show. Już 4 lutego poznamy nazwiska najpopularniejszych twórców i obiecujących artystów, którzy w 2019 roku oczarowali odbiorców i ekspertów. W oprawie muzycznej wydarzenia, w aranżacjach Miuosha pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski i Ania Dąbrowska we wspólnym utworze, Viki Gabor w duecie z Kayah, Ten Typ Mes z Hanią Rani czy Beata Kozidrak z Natalią Nykiel. Usłyszymy także premierowe wykonania Rojka, Mrozu oraz duetu KARAŚ/ROGUCKI. Empik odkryje też przed polską publicznością świetnie zapowiadający się irlandzki zespół Inhaler, którego wokalistą jest Elijah Hewson, syn Bono.
 • Jak powstała nowa płyta Ozzy'ego? Duff McKagan zdradzil kulisy

  2020-01-27
  Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest bardzo wyczekiwana przez fanów, którzy czekają już 10 lat na nowy krążek. Fuff McKagan, który brał udział w procesie nagrywania, zdradził jak wyglądało rejestrowanie krążka.
 • Ariana Grande jest niesamowita! Muzyk Slipknota docenił popową wokalistę

  2020-01-27
  Można pomyśleć, że stylistyka Ariany Grande i Slipknota nijak się do siebie ma. Jak się okazuje, Jim Root jest bardzo ceni wokalistkę i jest nią dosłownie oczarowany.
 • #DollyPartonChallenge - o co chodzi w internetowym wyzwaniu?

  2020-01-27
  Wyzwania w internecie pojawią się bardzo często i raczej nie jest zaskakujące, że sieć opanował nowy challenge. O co chodzi w #DollyPartonChallenge?
 • Quentin Tarantino idzie na wojnę ze Star Wars i Marvelem?

  2020-01-27
  Quentin Tarantino nie musi nikomu niczego udowadniać, tym bardziej, że każdy z jego filmów jest od startu nazywany hitem. Jak się okazuje, słynny reżyser ma problem z blockbusterami.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz