Dominik Pajewski

03.06.2020 (10:08)

10-latka zagrała cover Rage Against The Machine w ramach protestu [WIDEO]Protesty w USA nabierają na sile i z dnia na dzień robi się coraz bardziej niebezpiecznie. Na szczęście, nie wszyscy postanowili walczyć na ulicy i wybierają bardziej pokojową opcję wybrania swojego zdania. Przykładem może być pewna 10-latka, która nagrała cover Rage Against The Machine.

Protesty w USA przybrały na sile i ciężko powiedzieć, kiedy sytuacja się uspokoi. Najgorsze jest to, że wszystko zaczęło przeradzać się w zamieszki, które niosą ze sobą zniszczenia i niebezpieczeństwo. Wszystko zaczęło się po śmierci George'a Floyda, który zmarł po zatrzymaniu przez policję w stanie Minneapolis.


EDYTA BARTOSIEWICZ WKURZYŁA SIĘ NA RAPERÓW ZA ZSAMPLOWANIE JEJ WOKALU. CO DALEJ Z UTWOREM?Ludzie zaczęli wychodzić na ulicę i protestować przeciwko brutalności policji oraz przeciwko rasizmowi. Na szczęście, nie wszyscy postanowili protestować w ten sposób, przykładem może być pewna 10-latka, która postanowiła wyrazić swój sprzeciw w formie muzyki.

Protesty w USA: 10-latka postanowiła wyrazić swój sprzeciw w postaci muzyki

Nandi Bushell znana jest z tego, że przerabia znane piosenki, grając głównie na perkusji. Tym razem, kreatywna 10-latka chwyciła za wszystkie instrumenty i zagrała cover piosenki ''The Battle of Los Angeles'' z repertuaru RATM. Dziewczynka zaznaczyła, że w ten sposób chce walczyć z rasizmem, a jej cover docenił sam Tom Morello


Posłuchajcie mocnego coveru młodej artystki:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Były wokalista Kasabian skazany za pobicie narzeczonej. Zespół skomentował sytuację

  2020-07-09
  Sytuacja w zespole Kasabian jest dosyć napięta i niejasna, jednak po nowych doniesieniach na temat Toma Meighana, grupa wydała specjalne oświadczenie. Czy pobicie narzeczonej przez wokalistę, miało wpływ na usunięcie go z zespołu?
 • Bierze milion za post na Instagramie. Oto najbogatszy influencer

  2020-07-09
  Instagram stał się potężnym narzędziem, które stało się także miejscem pracy dla wielu osób. Na platformie da się zarobić ogromne pieniądze, a niektórzy zgarniają nawet milion dolarów za jeden post!
 • Woda na Marsie - pokazano film z niesamowitym zjawiskiem [WIDEO]

  2020-07-08
  Temat osiedlenia Marsa przewija się w rozmowach od lat i wygląda na to, że nie będzie to tylko marzenie rodem z filmów science-fiction. Ogłoszono obecność wody na czerwonej planecie! Czy jest szansa się tam osiedlić?
 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz