Dominik Pajewski

17.01.2020 (14:54)

Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistęCzęsto zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.

Zwierzaki często czekają na swojego właściciela cały dzień w domu i z pewnością bardzo tęsknią. Wiadomo, często właściciele cały dzień są w pracy i nie ma na to wpływu za dużego. By zwierzaki nie czuły się samotne, Spotify stworzyło specjalną playlistę relaksacyjną.

CHESTER BENNINGTON W NOWYM NUMERZE. ZESPÓŁ WOKALISTY UDOSTĘPNIŁ PREMIEROWY SINGIEL


Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

Na Spotify pojawiła się opcja stworzenia specjalnej, personalizowanej playlisty dla zwierząt domowych.Streamingowy gigant dał możliwość dostosowania muzyki słuchanej w domu do gustu małych przyjaciół. 

Co ciekawe, specjalny algorytm analizuje gust pupila i porównuje go z historią odtwarzania właściciela. Później preferencje są miksowane i puszczane zwierzakowi jako specjalna playlista. Specjalną playkę można stworzyć na stronie pets.byspotify.com.
 

SLIPKNOT UDOSTĘPNIŁ OBRZYDLIWY FILM KRÓTKOMETRAŻOWY [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz