Dominik Pajewski

26.03.2019 (15:30)

Zmiana czasu na letni 2019 - kiedy przestawiamy zegarki?Zmiana czasu 2019 - kiedy przestawiamy zegarki na czas letni? Śpimy dłużej czy krócej? Kiedy dokładnie zmieniamy czas na letni? Sprawdźcie szczegóły na EskaROCK.pl. Dzięki nam, będziecie wiedzieć kiedy przestawić zegarek, by nie zaspać do pracy.

Zmiana czasu 2019 - kiedy zmieniamy czas na letni? Kiedy dokładnie powinniśmy przestawić zegarki i w którą stronę? Czy w kwietniu będziemy spać dłużej czy krócej? Sprawdźcie najważniejsze informacje na temat zmiany czasu na letni w 2019 roku. Już niebawem wieczory zrobią się dłuższe, a my będziemy musieli przestawić nasze biorytmy. Wszystko co trzeba wiedzieć o zmianie czasu 2019 znajdziecie na EskaROCK.pl.

Zmiana czasu na letni. Polacy są za zniesieniem czasu zimowegoZmiana czasu 2019 - kiedy przestawiamy zegarki?

Choć coraz popularniejsza robi się teoria, że praktyczne aspekty zmiany czasu dawno się zdezaktualizowały i robimy to niepotrzebnie, to zmiana funkcjonuje nadal. Na szczęście tylko do 2021 roku, wtedy to ostatni raz będziemy przestawiać zegarki. Zanim to się stanie, sprawdźcie kiedy dokładnie powinniśmy przestawić zegarki i w którą stronę. 

Kiedy zmieniamy czas? Śpimy dłużej czy krócej?

Zmiana czasu na letni nastąpi w niedzielę, 31 marca (z godziny 2 na 3). Dokładniej, jeśli ktoś jest wyjątkowo precyzyjny, powinien nastawić sobie budzik na drugą w nocy i wtedy przesunąć wskazówkę godzinową na godzinę trzecią. Innymi słowy - śpimy krócej... Nie przestawiajcie czasu w telefonach, smartfony zrobią to za was, tak samo jak komputery.
 
 
Wywiad z Tulią dla EskaROCK.pl. Depeche Mode czy Metallica? Co wybrał zespół?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz