Dominik Pajewski

04.12.2019 (13:40)

Zamówił kredki, a w paczce znalazł narkotyki. Niefortunna wpadkaCzasami bywa tak, że zamawiając coś w sieci można się nieźle przejechać. Pewien gość, który zamówił kredki, musiał być mocno zdziwiony, gdy zamiast zamawianego przedmiotu, w paczce znalazł narkotyki.

Zamawianie rzeczy w internecie, może wiązać się z tym, że dostaniemy coś, czego w ogóle nie zamawialiśmy. Czasami bywa też tak, że przedmiot jest uszkodzony, a proces reklamacyjny trwa wyjątkowo długo. Pewien facet musiał być jednak mocno zaskoczony, gdy okazało się, że zamiast zamawianych kredek, w paczce znajdują się narkotyki.

WARSZAWSKI KIEROWCA AUTOBUSU, STAŁ SIĘ GWIAZDĄ TIK TOKA! NA CZYM POLEGA FENOMEN?Zamówił kredki, a w paczce znalazł narkotyki. Niefortunna wpadka

Pochodzący z Ontario użytkownik Amazona zamówił dla swojej 8-letniej siostrzenicy zestaw flamastrów i kredek. Wiadomo, miły prezent, który być może zaszczepi w dziecku pasję do rysunku. Jakież musiało być zdziwienie, gdy mężczyzna otworzył paczkę, a tam znalazł worek pełen narkotyków. Facet się przeraził, co oczywiście nie jest niczym dziwnym i napisal do sprzedawcy. Liczycie na jakąś odpowiedź? Niestety, mężczyzna otrzymał automatyczną wiadomość z przeprosinami i... tyle. No cóż, dodatkowy prezent od sprzedawcy, być może miało się to jakoś wiązać z malowaniem? Trudno zgadnąć...
 

SLIPKNOT ODWOŁAŁ KONCERT, PRZEZ CO FANI SPALILI SCENĘ [WIDEO]
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • T-raperzy znad Wisły wrócili w reklamie! Zaskakująca kampania

  2020-01-22
  Takiego powrotu raczej nikt się nie spodziewał, jednak taki widok wywołuje uśmiech na twarzy. T-raperzy znad Wisły wrócili i edukują w temacie smogu.
 • 8-latek, sprzedając koale z plasteliny, zarobił 250 tysięcy dolarów

  2020-01-22
  Pożary, które spustoszyły Australię, były czymś co poruszyło dosłownie cały świat. Każdy starał się wspierać kraj jak się da, a pewien 8-latek postanowił ulepić koale z plasteliny. Okazuje się, że dzięki temu uzbierał 250 tysięcy dolarów!
 • Czego nie możesz wnieść na koncert Slipknota? Lista rzeczy mocno wkurza fanów

  2020-01-22
  Koncerty Slipknota gromadzą ogromne ilości fanów, którzy często przebierają się za członków zespołu i przy okazji przynoszą różne rzeczy pod scenę. Zespół postanowił ustanowić listę rzeczy, których nie można wnosić na koncerty.
 • Pearl Jam udostępnia nowy singiel 'Dance of the Clairvoyants'

  2020-01-22
  Pearl Jam wraca! Nowy singiel „Dance of the Clairvoyants” dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.
 • Ozzy Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona

  2020-01-21
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz