Dominik Pajewski

17.12.2018 (13:25)

Zagraj Jezusem. W kontrowersyjnej grze trzeba zabijać homoseksualistów i feministkiJesus Strikes Back: Judgement Day to nowa pozycja dla graczy, która z pewnością mocno namiesza na rynku. Niestety, nie chodzi tu raczej o dobrą grywalność, a o ilość kontrowersji jaka roztacza się w około tytułu.

Rynek gier jest niesamowicie rozbudowany i nie ma co ukrywać, przynosi gigantyczne zyski. Chyba własnie na zarobek poprzez rozgłos nastawieni są twórcy gry 'Jesus Strikes Back: Judgement Day'.

Najgorsze hasła 2018 roku. Tych najczęściej używają internauci

 


W grze możemy grać postaciami, które przypominają te faktycznie istniejąca, jest Dolf (odpowiednik Adolfa Hitlera), Tromp (odpowiednik Donalda Trumpa), Pootin (odpowiednik Władimira Putina) oraz Jezus
Wszystko stworzone jest jak gra GTA, z tą różnicą, że gra została umiejscowiona w postapokaliptycznej rzeczywistości, w której walczymy z 'radykalnymi ugrupowaniami LGBT'. Ten opis brzmi jak obmyślony plan wywołania skandalu i jednocześnie bardzo niesmaczny trolling.

Jak opisują sami twórcy:

Tak, to jest prawdziwa gra. Jeśli naprawdę wierzysz, że ktokolwiek spędziłby 10 tygodni nad rozwijaniem gry tylko po to, aby opublikować z tego kilka zrzutów ekranu w ramach 'przynęty' czy 'trollingu', to naprawdę nie wiemy, co mamy ci powiedzieć. To się dzieje, gra zostanie wypuszczona na rynek i podchodzimy do tego bardzo poważnie, niezależnie od twojej opinii i wątpliwości. Zbyt dużo czasu i dotacji od niezależnych sponsorów zostało poświęcone na ten tytuł, aby miało być inaczej

Gra wywołuje ogromne oburzenie i słusznie nazywana jest jako tytuł pełny do mowy nienawiści. Więcej szczegółów można sprawdzić na oficjalnej stronie gry, jednak ostrzegamy, jest tam pełno bardzo złych rzeczy.

Rammstein - nowa płyta będzie ostatnią w tym składzie? Richard Kruspe odpowiada

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz