Dominik Pajewski

14.08.2019 (13:47)

Wokalistka Obscure Sphinx była molestowana na popularnym festiwalu. Do sieci trafił poruszający apelTo co napisała wokalistka Obscure Sphinx, Zofia 'Wielebna' Fraś, jest przerażającą relacją z festiwalu Brutal Assault. Wokalistka postanowiła podzielić się traumatycznymi przeżyciami, jednocześnie apelując o reagowanie.

Sezon festiwali dobiega końca, jednak na europejskiej mapie, jest jeszcze kilka miejsc, które zawsze warto odwiedzić. Zofia'Wielebna' Fraś, która na co dzień jest wokalistką zespołu Obscure Sphinx opisała wstrząsające zdarzenie, które wydarzyło się podczas festiwalu Brutal Assault.

KULT - TRASA POMARAŃCZOWA 2019 WARSZAWA - BILETY, DATA, MIEJSCE


Wokalistka Obscure Sphinx była molestowana podczas festiwalu Brutal Assault

Jak możemy przeczytać w poście wokalistki na Facebooku:

Postanowiłam opowiedzieć historię sprzed kilku dni.
 
Brałam udział w Brutal Assault po raz piąty w życiu, ale ten rok był wyjątkowy. Cały festiwal spędziłam bez przepustki za kulisy, po prostu kręcąc się tu i tam, oglądając wszystkie zespoły, które chciałam, tak jak powinno się to zrobić, nie z boku sceny, ale z przodu.
 
Oto jestem, czekam na koncert w Heilung. Niestety, jak tylko się zaczęło, jeden facet podszedł do mnie, stanął za mną i zaczął mnie dotykać - nie w sposób, w jaki żadna dziewczyna chciałaby być dotykana przez nieznajomego. Po bardzo długim czasie, kiedy kazał mu się odpieprzyć, poszedł gdzie indziej, ale potem inny facet zaczął chwytać mnie za tyłek. Kilka minut później pierwszy facet wrócił i zaczął wszystko od nowa. Na szczęście był jeden mężczyzna (jeden!), Który to zauważył i zajął się mną w tej pieprzonej sytuacji.

Ale nie, to nie był koniec mojego 'wielkiego' doświadczenia z Heilungiem, ponieważ był inny sku*wiel udający, że w ogóle nie dotyka mojego tyłka. Co jest z wami nie tak?
 
Z powodu tej sytuacji postanowiłam nie zostawać do późna tego dnia. Nie czułam się bezpiecznie na metalowym festiwalu wśród tych wszystkich ludzi. Nie miałam pojęcia, gdzie i kiedy jakiś inny idiota zdecyduje się pójść o krok za daleko. (...)
 
Dziewczyny, to jest moment, w którym potrzebuję waszej pomocy. Chciałabym wiedzieć, ile z was miało podobne doświadczenia na Brutal Assault. Możecie pisać o nich tutaj lub w prywatnej wiadomości. Po prostu dajcie mi znać. Nie możemy pozostawić rzeczy takimi, jakie są, kiedy ten piękny festiwal stanie się lepszym i bezpieczniejszym miejscem dla nas wszystkich.
 
Panowie, pamiętajcie, że nie ma żadnej ilości alkoholu narkotyków, żeby usprawiedliwić się od takiego zachowania.
 
Szanujcie się nawzajem.
 
Podajcie to dalej.
 
Dbajcie o siebie.

Cały post możecie zobaczyć poniżej:Brutal Assault 2019
odbywał się w dniach od 7 do 10 sierpnia w Czechach.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz