Dominik Pajewski

03.07.2019 (09:42)

Wokalista Disturbed o Rogerze Watersie: To chory człowiek, narkotyki wypaliły mu mózgDavid Draiman ostro wypowiedział się na temat bojkotu Izraela przez muzyków. Tym razem mocno dostało się Rogerowi Watersowi, który został w mocnych słowach pojechany przez wokalistę Disturbed.

Wielu muzyków sprzeciwia się ostatnio temu co dzieje się w Izraelu, mówiąc, że Izraelczycy łamią prawa człowieka arabskich mieszkańców Palestyny. Artyści nie chcą występować w Izraelu i otwarcie omijają na swoich trasach Izraelczyków, podkreślając, że nie przyjadą tam, póki nie zmieni się sytuacja. Na czele artystów, którzy bojkotują występy w Izraelu jest Roger Waters, który chciał nawet odwołać koncert tribute bandu Pink Floyd. Na zachowanie Watersa zareagował wokalista Disurbed i nie obyło się bez mocnych słów.

WIEWIÓRSTOCK 2019 - SZCZEGÓŁY WYJĄTKOWEJ IMPREZY W SAMYM ŚRODKU POL'AND'ROCK FESTIVAL


Wokalista Disturbed ostro komentuje zachowanie Rogera Watersa

W wywiadzie dla izraelskiego radia Met Al Metal, Draiman wypowiedział się na temat zachowania Rogera Watersa. Wokalista Disturbed w ostrych słowach powiedział:
 
Ten człowiek jest tak pochłonięty w psychozie i własnej nienawiści, że ma chyba jakieś urojenia. Ten człowiek jest naprawdę bardzo chory. Po swoich występach w Izraelu wymyślał jakieś totalne bujdy.

Ten facet, cieszył się z gitary, którą dostał od Nicolása Maduro z Wenezueli. Na litość boską, to jeden z najbardziej brutalnych dyktatorów na świecie. Narkotyki wypaliły mu mózg i resztki ważnych komórek mózgowych. Ten gość nie ma równo pod sufitem.

Roger Waters nie odniósł się jeszcze do słów wokalisty Disturbed.

ROBERT PLANT ZAŚPIEWAŁ WIELKI HIT LED ZEPPELIN PO PONAD 20 LATACH! [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz