Dominik Pajewski

31.12.2019 (08:46)

Właściciel baru przez 10 lat upijał się do upadłego by znaleźć lek na kaca. ZNALAZŁ!Kac to morderca i nie ma serca, to wie każdy piątkowy imprezowicz. Pewien facet postanowił poświęcić się dla dobra ogółu i przez 10 lat upijając się, szukał idealnego lekarstwa na kaca. Okazuje się, że znalazł!

Kac to rzecz, która atakuje bez litości i śmiało można powiedzieć, że każdy piątkowy imprezowicz poznał gorzki smak dnia następnego. Bishop-Stall postanowił przez 10 lat testować na sobie zgubne skutki picia alkoholu w piątki (i pewnie nie tylko). 

Whiskey działa jak rosół? Według badań można tym leczyć przeziębienie


 

Właściciel baru przez 10 lat upijał się do upadłego by znaleźć lek na kaca. ZNALAZŁ!

Facet jest naukowcem i prowadził swego czasu bar, także napatrzył się na ludzi, którzy mocno dają w gaz. Bishop jak każdy naukowiec, próbował różnych opcji i każdy z efektów zapisywał, o ile oczywiście był w stanie.

Tak właśnie powstała książka 'Kac: poranek po i wyprawa pewnego faceta po lekarstwo', która opisuje wszystko ze szczegółami. Lekarstwo zostało odnalezione! Tak, tak, nie mylicie się, facet odnalazł lekarstwo i jest nim 1500 miligramów aminokwasu o nazwie acetylocysteina, związek ten używany jest w szpitalach przy leczeniu zatruć wywołanych przedawkowaniem paracetamolu. 

Najlepiej zarabiający utwór świąteczny to nie 'Last Christmas'. Kto zgarnia najwięcej pieniędzy?
 

Nasz odważny naukowiec zaznacza również, że warto przyjmować witaminy B1, B6 i B12. Ta mikstura ma doprowadzić nas do porządku, jednak ważne jest jedno jak zaznacza Bishop. Trzeba zapobiegać kacowi już przed piciem alkoholu, po wszystkim może być już za późno.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz