Anna Dziełak

29.11.2019 (14:47)

Wiedźmin Netflixa - pierwsze recenzje. Tak rozwiniętej historii się nie spodziewaliście!Wiedźmin Netflixa jest jednym z najbardziej oczekiwanych seriali 2019 roku. Jego premiera będzie miała miejsce 20 grudnia. Już niebawem fani Andrzeja Sapkowskiego będą mogli zobaczyć upragnioną ekranizację. Czy spełni ona ich oczekiwania? W sieci pojawiają się już pierwsze recenzje. Okazuje się, że Polacy mogą być rozczarowani - tym, że nie będzie na co narzekać! 

Andrzej Sapkowski jest literackim ojcem Reynevana i Geralta z Rivii. O ile o pierwszym z nich słyszeli tylko wierni czytelnicy jego powieści, tak Wiedźmina poznali już wszyscy miłośnicy gier stworzonych przez CD Projekt. Już 20 grudnia na platformie Netflix swoją premierę będzie miał serial The Witcher, który przybliży postać Białego Wilka kolejnym fanom fantastyki z całego świata. Zobaczyć będziemy mogli ekranizację kilku opowiadań, które wprowadzą nas w pierwszym sezonie w niezwykły świat znany z kart powieści. Prócz tytułowego Wiedźmina pojawiają się również niezwykli bohaterowie - księżniczka Cirilla, bard Jaskier i czarodziejka Yennefer. Historia tej ostatniej zostanie rozbudowana o szczegóły, których do tej pory nie znali fani Sapkowskiego! Będą jednak w dużej mierze szczegółowo zgodne ze znanymi nam wizjami, jakie miała jedna z najpiękniejszych czarodziejek. W internecie pojawiają się już pierwsze recenzje odcinków. Co zdradzają? Czy będziemy rozczarowani, czy raczej zachwyceni?

Pół Wieku Poezji Później - fanowski film w świecie Wiedźmina zapiera dech! [RECENZJA

Wiedźmin Netflixa - pierwsze recenzje. Co już wiemy? 

Pierwsi recenzenci obejrzeli już pięć odcinków serialu. Nie mogą jeszcze w pełni przedstawić swoich opinii, jednak w sieci pojawiają się pierwsze krótkie informacje, jakimi mogą się dzielić. Henry Cavill zyskał spore uznanie oglądających. Zachwyca zarówno jego gra aktorska, jak i udział w scenach walki. Jaskier przypomina idealnie znaną nam z książek Sapkowskiego postać barda. Anya Chalotra, która wcieliła się w Yennefer chwalona jest za grę aktorską. Serial ma również być jedną z brutalniejszych produkcji Netflixa, a porównanie do Gry o Tron nie jest chybione!


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz