Dominik Pajewski

28.02.2020 (13:48)

Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzuciliKażdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.

Promocje to dobra rzecz i wiadomo, że każdy z nas szuka okazji, by jak najtaniej kupić coś, o czym dawno temu marzyliśmy, lub zbieraliśmy na to pieniądze. Niestety, czasami lepiej nie mówić, że coś jest ,,za darmo'', bo inaczej robi się bardzo dziwnie i nieprzyjemnie.

AQUAMAN JAKO OZZY OSBOURNE. JASON MAMOA WYSTĄPI W NOWYM KLIPIE OZZY'EGO


Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

Na otwarcie Castoramy we Włocławku, ogłoszono, że rozdawane będą darmowe wiadra. Nie jakieś specjalne wiadra, tylko takie plastikowe z logiem Castoramy, czyli najprościej mówiąc, nic nadzwyczajnego. Okazuje się jednak, że dla Polaków słowo ,,darmowe'', jest niczym hasło-klucz, które otwiera drzwi pazerności. Wszystko zostało oczywiście nagrane i stało się nowym symbolem pazerności.

DZIELNICA CZERWONYCH LATARNII ZNIKNIE Z AMSTERDAMU? TEGO CHCE BURMISTRZ MIASTA


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowani

  2020-04-01
  Stosunki między Guns N' Roses i Nirvaną nigdy nie były za specjalnie określone, jednak otwartej wojny między zespołami nigdy nie było. Po latach, menadżer GNR, wypowiedział się o tym, co sądzi o Nirvanie.
 • Gary Holt (Slayer, Exodus) jest zarażony koronawirusem

  2020-04-01
  Mimo tego, że gitarzysta podejrzewał u siebie chorobę od dłuższego czasu, a w mediach pojawiały się plotki, dopiero teraz zostało to potwierdzone. Gary Holt publicznie przyznał się do tego, że zaraził się koronawirusem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-04-01
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Nick Cave wyznał, jak radzi sobie w czasie pandemii

  2020-04-01
  Pandemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich, totalnie wywracając wszystko do góry nogami. Nick Cave postanowił powiedzieć, jak radzi sobie w tym trudnym dla wszystkich czasie.
 • Scena z Wiedźmina w wykonaniu kaskaderów. To nagranie robi wrażenie [WIDEO]

  2020-04-01
  Wiedźmin Netflixa okazał się prawdziwym hitem, który doczeka się kontynuacji. Fani cały czas przerabiają sceny z serialu, a niektórzy postanawiają nawet je trochę urozmaicić.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz