Dominik Pajewski

24.09.2019 (14:28)

Whisky z Gry o Tron w polskich sklepach. Jaka cena za butelkę?Mimo niezbyt dobrze przyjętego ostatniego sezonu, 'Gra o tron' nadal wywołuje wiele emocji. Tym razem, do polskich sklepów trafi specjalna edycja whisky, która jest inspirowana serialem.

Ostatni sezon 'Gry o tron' nie jest zbytnio lubiany wśród fanów serialu, którzy praktycznie jednogłośnie uważają, że nie była to dobrze przemyślana historia. Mimo tej niechęci, rzeczy związane z serialem cały czas cieszą się sporym zainteresowaniem. Tak samo jest ze specjalną edycja whisky, która pojawi się również w polskich sklepach!

OZZY OSBOURNE ZAPOWIADA SPECJALNE WYDAWNICTWO, GDZIE POJAWIĄ SIĘ NIEPUBLIKOWANE UTWORY


Whisky z motywem 'Gry o tron' w polskich sklepach. Jaka cena za butelkę?

W marketach Lidl można będzie kupić specjalną whisky i to w dwóch rodzajach:

Johnnie Walker a Song of Fire jest inspirowany smokami. Jak przekonuje Lidl w smaku jest karmelowy, z drzewną, delikatną nutą owoców i przypraw. Ognistą wersję whisky przygotowały destylarnie Cameronbridge, Cardhu i Cail Ila.Johnnie Walker a Song of Ice
to inspiracja wilkami. W smaku da się wyczuć owoce: jabłka, gruszki i cytryny, a także wanilię, toffi i zioła. Whisky z wilczym zacięciem przygotowały destylarnie Cameronbridge, Cardhu, Knockando i Clynelish.
 

Za butelkę 0,7 l trzeba zapłacić 135 zł. Jest to oczywiście wyższa cena niż standardowo za trunek.


STRAŻNIK TEKSASU POWRACA I NIE BĘDZIE W NIM CHUCKA NORRISA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz