Dominik Pajewski

12.12.2019 (16:05)

Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?

Wydawać by się mogło, że atmosfera między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu jest bardzo dobra. Niestety, okazuje się, że konflikt jest dosyć poważny, a cała sytuacja może zakończyć się w sądzie! O co chodzi?

NERGAL UJAWNIŁ, ŻE AC/DC WYDADZĄ NOWĄ PŁYTĘ Z BRIANEM JOHNSONEM


Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

W pozwie można przeczytać, że zespół Soundgarden wstrzymuje wypłaty tantiem, które należą się Vicky Cornell i jej dzieciom. Chodzi o setki tysięcy dolarów i jak twierdzi wdowa, muzycy chcą przywłaszczyć sobie prawa do nagrań, które zarejestrował Cornell przed śmiercią. Jak mówi Cicky Cornell:

Piosenki te zostały skomponowane wyłącznie przez Chrisa, przez niego zaśpiewane i miały być własnością jego spadkobierców.

Vicky utrzymuje, że chciała udzielić pozwolenia zespołowi Soundgarden na wydanie numerów. Podobno taka była wola Chrisa Cornella, jednak zespół miał odmówić. Jak zakończy się cała sytuacja? Tego dowiemy się pewnie za jakiś czas.

Chris Cornell odszedł w maju 2017, przyczyną śmierci artysty było samobójstwo.
 

CZY TO ŹLE, ŻE MÖTLEY CRÜE WRACAJĄ NA SCENĘ? JOE ELLIOTT Z DEF LEPARD ODPOWIADA


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz