Dominik Pajewski

06.12.2019 (13:40)

W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotychRzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.

Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera, są często bardzo dużo warte, a fani potrafią walczyć do ostatnich pieniędzy o nie na aukcjach. To co odnaleziono na półce jednej z bibliotek, z pewnością jest jednym z białych kruków, które dla fanów są wyjątkowo dużo warte.

QUENTIN TARANTINO UJAWNIŁ 3 SWOJE ULUBIONE FILMY Z 2019 ROKU


W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

W jednej ze szkolnych bibliotek w Londynie, odkryto pierwsze wydanie książki 'Harry Potter i Kamień Filozoficzny'. Książka stała na półce 20 lat i gdy odnalazła ją Emily Saiban, postanowiła sprawdzić czy to faktycznie jedno z pierwszych wydań. Uwagę przykuwał wizerunek młodego Dumbledore'a oraz sporo błędów w treści, które pojawiały się w pierwszym wydaniu. Na okładce widnieje również pełne imię i nazwisko autorki, co tylko potwierdza, że jest to jeden z 500 egzemplarzy.

ALE URWAŁ 2 - NOWY FILM PODBIJA SIEĆ. RONDO JEST JEGO [WIDEO]


Biblioteka potwierdziła, że egzemplarz znajduje się w jej zbiorach od 21 lat i jest w 100% autentyczny. Nie wiadomo czy książka zostanie sprzedana, jeśli jednak tak, to cena jaką może osiągnąć jest dość wysoka. Tego typu egzemplarze warte są około 46 tysięcy funtów, czyli jakieś 260 tysięcy złotych.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz