Dominik Pajewski

26.03.2020 (09:52)

W sieci pojawiły się przeróbki okładek płyt, które pokazują, że trzeba zachować odpowiednią odległość [FOTO]Kwarantanna i zachowanie odpowiedniego dystansu podczas pandemii koronawirusa, to bardzo ważne rzeczy, które pomogą w opanowaniu sytuacji. W sieci pojawiły się przeróbki znanych okładek, które pokazują, że trzeba zachowywać odpowiednią odległość.

Kwarantanna podczas pandemii koronawirusa, wyzwala w ludziach wiele kreatywności. Niektórzy grają i śpiewają na balkonach, inni ćwiczą w domu, jeszcze inni, jak Dave Grohl, opisują opowieści z życia na Instagramie, a jeszcze inni przerabiają znane okładki.

JEŻELI OBIECASZ, ŻE ZOSTANIESZ W DOMU, TO PORNHUB DA CI KONTO PREMIUM


W sieci pojawiły się przeróbki okładek płyt, które pokazują, że trzeba zachować odpowiednią odległość

Przeróbki słynnych okładek, które pokazują, że należy zachować odpowiedni dystans, podbijają sieć. Twórcy strony Activista Los Angeles, wrzucili na Instagram przeróbki okładek takich artystów jak The Beatles, Queen, Kiss czy N.W.A.. Na okładkach widać oczywiście wszystkie postaci, jednak umieszczone są one w odpowiednim odstępie, dzięki czemu, można stwierdzić, że stosują się do zaleceń. Zobaczcie świetne przeróbki: 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#6feetcovers Why six feet? “Experts believe the virus is mainly spread through droplets that come out of your mouth or nose. When an infected person speaks, exhales or sneezes, the droplets travel about three to six feet before gravity pulls them to the ground.” Stay 6 feet or 1.8 metres away from someone, and you will help stop the spread.” #6FeetCovers is a collection of iconic album covers redesigned to raise awareness about the importance of staying at least 6 feet away from each other to stop the spread of Coronavirus. #socialdistancing #socialdistance #6feet #corona #covid_19 #covid #covıd19 #flattenthecurve #flattenthecurve #staystrong #stayhome #quarantine #pandemic #hope #stayathome #staysafe #nwa #hiphop #straightouttacompton #rap #music #hope

Post udostępniony przez Activista Los Angeles (@activistala)
PONIEDZIAŁKI Z METALLIKĄ NA ŻYWO. ZESPÓŁ ZA POMOCĄ TRANSMISJI ZACHĘCA DO ZOSTANIA W DOMU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pierwszy film w kosmosie, ma już reżysera! W roli głównej Tom Cruise

  2020-05-28
  Świat kina wkracza na zupełnie inny poziom i to poziom prawdziwie kosmiczny. Jakiś czas temu ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad pierwszym filmem w kosmosie. Wiemy już, że zagra Tom Cruise, a teraz ogłoszono reżysera produkcji.
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Rammstein w wersji folkowej. Do sieci trafiła klimatyczna wersja ''Ohne Dich'' [WIDEO]

  2020-05-28
  Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz