Dominik Pajewski

14.01.2020 (15:04)

Vans prezentuje kolekcję Stacked PackVans rozpoczyna Nowy Rok z przytupem i prezentuje kontynuację linii Stacked Pack, podwyższając
standard kultowych modeli marki. Najnowsza kolekcja Stacked Pack to cztery klasyczne modele Vans z odświeżoną konstrukcją platformy, ozdobione oversizową wersją słynnej szachownicy.

Kolekcję otwiera model Era Stacked. Nowa wersja kultowego modelu została uzupełniona o przerysowaną formę platformy, zbudowaną z kilku warstw gumy znajdującej się przy linii palców, pięcie i połączonej z ząbkowaną podeszwą. Modele Sk8-Hi i Old Skool również posiadają wysoką platformę, a dodatkowo każdy z nich został uzupełniony zamszowymi cholewkami i ozdobiony paskiem Sidestripe z licowej skóry. Vans Classic Slip-On z odświeżonym nadrukiem szachownicy i 5-centymetrową platformą uzupełnia składającą się z 4 modeli kolekcję.

SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: KIM JEST LITZA DLA TOMASZA 'LIPY' LIPNICKIEGO? [WYWIAD]
Kolekcja Vans Stacked Pack jest już dostępna na Vans.eu/Classics i w wybranych sklepach stacjonarnych Vans.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz