Dominik Pajewski

03.04.2020 (14:05)

UMLÄUT W TWOJE IMIĘ FANIE MOTORHEAD! Specjalna akcja zespołu, z okazji 40-lecia ,,Ace Of Spades''Motörhead to najgłośniejszy zespół wszechczasów. Ale czy umiesz stworzyć ich najlepszą i najgłośniejszą PLAYLISTĘ oraz swój własną grafikę z Warpigiem?

W tym roku legendarna płyta Motörhead ‘Ace Of Spades’ skończy 40 lat. Z tej okazji już w styczniu wystartowała akcja EVERY PLAYLIST LOUDER THAN EVERYONE ELSE. Jej interaktywna strona umożliwia fanom stworzyć własną playlistę Motörutworów na Spotify i wystawić ją przeciw innym Motörbangerom w ogólnoświatowej bitwie, w której do wygrania są wirtualne odznaki wystawiane za ich wybory. Ta akcja skierowana do fanów odbiła się szerokim echem wśród innych muzyków i swoje playlisty stworzyli m.in.: Biff z  SAXON, Ice T i BODY COUNT, Cronos z VENOM, Ace z SKUNK ANANSIE oraz Harley Flanagan z CRO-MAGS, a ponadto: KVELERTAK i SEPULTURA.

JASON NEWSTED WSPOMNIAŁ CZASY, GDY GRAŁ Z METALLIKĄ. OKAZUJE SIĘ, ŻE BYŁY ONE JAK TRENING NA SIŁOWNI
Od zawsze w parze z Motörmuzyką szła wojenna świnia tzw. war-pig (linaczej zwana Snaggletooth), czyli rycząca i warcząca grafika, która jest hybrydą-wcieleniem Motörhead. Kojarzony przez każdego fana, symbol ten pojawiał się na wszystkim co związane z zespołem: na okładkach, koszulkach, tatuażach, war-pig to coś więcej niż grafika. Zawsze towarzyszyła prawdziwemu logotypowi Motörhead z nieodzownym O z umlautem, czyli Ö, które stało się unikalnym i ponadczasowym symbolem antyspołecznym i przez to jest wyznacznikiem stylu życia związanego z Motörhead.

SCENA Z WIEDŹMINA W WYKONANIU KASKADERÓW. TO NAGRANIE ROBI WRAŻENIE [WIDEO]


Teraz TY możesz stworzyć własną grafikę Motörhead dzięki akcji UMLÄUT W TWOJE IMIĘ. Ten generator imion jest dostępny online i pozwala stworzyć grafikę z war-pigiem z twoim imieniem lub pseudonimem. Możesz je opublikować lub stworzyć własną koszulkę z unikalnej kolekcji. Wybrać można poza tym z trzech dostępnych wersji tej grafiki i zamówić wymarzoną koszulkę, tak jak zrobił to już Phil Cämpbell, a także Rick Ästley!!!

Link do stworzenia swojego imienia z umlautem: https://store.everyplaylistlouder.com/
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • Koncerty rockowe 2021 - DATY i MIEJSCA wydarzeń w Polsce

  2020-05-28
  W 2020 roku, miało odbyć się bardzo dużo koncertów, jednak z powodu pandemii koronawirusa, wiele wydarzeń zostało przełożonych na 2021 rok. Oto lista koncertów w Polsce, które zostały potwierdzone.
 • Korn w Polsce 2021 - koncert odbędzie się zamiast występu na Impact Festival 2020

  2020-05-28
  W 2020 roku, w Warszawie miał odbyć się Impact Festival 2020, podczas którego gwiazdą miał być Korn. Z powodu pandemii, festiwal został odwołany, jednak zespół przyjedzie do Polski w 2021 roku, by zagrać osobny koncert.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz