Dominik Pajewski

07.11.2019 (13:58)

Uczniowie podsumowali 101 lat polskiej muzyki w świetnym klipie [WIDEO]Historia polskiej muzyki jest niesamowicie ciekawa i ciężko ją jakoś streścić. Uczniowie z Happy Choir Skłodowska z Dąbrowy Górniczej, postanowili pokazać, jak według nich wygląda 101 lat polskiej muzyki.

Historia polskiej muzyki jest obszerna i niesamowicie ciekawa, jednak ciężko ją jakoś krótko streścić. Uczniowie z Happy Choir Skłodowska z Dąbrowy Górniczej, kolejny raz udowodnili, że są niesamowicie kreatywni i potrafią zaśpiewać dosłownie wszystko. Tym razem, stworzono historię polskiej muzyki w pigułce.

OZZY OSBOURNE UJAWNIŁ, Z KTÓRYM GITARZYSTĄ NAJLEPIEJ MU SIĘ PRACOWAŁOUczniowie podsumowali 101 lat polskiej muzyki w świetnym klipie [WIDEO]

Nie brak tutaj prawdziwej klasyki, która w pewnym momencie miesza się z nowoczesnością i czasami współczesnymi. Oczywiście, z pewnością brakuje jakiś numerów, jednak w tej przeróbce nie o to chodzi, by wymieniać co powinno się znaleźć. To pewnego rodzaju hołd dla artystów i z pewnością subiektywna obserwacja muzyki w naszym kraju. Posłuchajcie sami:NAZWANO JĄ 'WHITNEY HOUSTON Z POLSKI'. ALICJA SZEMPLIŃSKA OCZAROWAŁA JURY W VOICE OF POLAND [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Jaskier i Yennefer próbują 'polskich eliksirów'. Polubili wódkę z pieprzem i sok z ogórków?

  2020-01-24
  Jak doskonale wie każdy fan Wiedźmina, serial oparty jest na sadze polskich książek autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. A jedna z najlepszych rzeczy, jakimi mogą poszczycić się Polacy, to bez dwóch zdań trunki, napoje i napary. Czy aktorzy z serialu Netflixa są podobnego zdania?
 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz