Daniel Wardziński

12.07.2015 (14:19)

U2 - Song For Someone - teledysk z Woodym Harrelsonem zapowiada serial RectifyU2 zaprezentowali fabularny teledysk do kawałka Song For Someone. Video w którym pojawia się Woody Harrelson jest zarazem zapowiedzią serialu Rectify. Sprawdźcie jak wygląda 7-minutowy klip.

U2 zaprezentowali teledysk do Song For Someone, kolejnego singla Songs Of Innocence. To nie jest zwykły teledysk. 7-minutowy mini-film w którym główną rolę gra Woody Harrelson jest również zapowiedzią nowego serialu w którym zagra znakomity aktor - Rectify. Niesamowite fabularne video z całą pewnością jest warte uwagi, przygotujcie sobie trochę wolnego czasu i wczujcie się w klimat!

>>> Fanka U2 została ich gitarzystką na gigantycznym koncercie - sprawdźcie <<<
 
Serial ma opowiadać o więźniu, który po 19 latach spędzonych w zamknięciu, wraca do swojej rodziny i normalnego życia. Sądząc po ostatniej serialowej roli Harrelsona - w serialu True Detective, jest w znakomitej dyspozycji, a serial trzeba będzie obowiązkowo sprawdzić. Tak samo jak nową płytę U2. Jeśli nadal macie co do tego wątpliwości, powinien Was z nich wyprowadzić ten teledysk.

>>> Pogoda w lipcu 2015 - jak będzie nad morzem? Temperatura wody <<<
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz