Dominik Pajewski

05.11.2019 (15:33)

Tymon Tymański ostro o przemyśle muzycznym. Co nie pasuje muzykowi?Tymon Tymański należy do tej grupy artystów w Polsce, którzy nie boją się mówić tego co myślą. tym razem Tymon powiedział, co sądzi o przemyśle muzycznym w naszym kraju i są to raczej gorzkie słowa.

Tymon Tymański wiele razy pokazywał, że jego wypowiedzi potrafią być bardzo szczerze i dosadne, czasami wbijając przysłowiowy kij w mrowisko. Tym razem, artysta postanowił gorzko wypowiedzieć się o przemyśle muzycznym w Polsce i szeroko rozumianej branży.

UKRAIŃSKI KOSMITA ZAŚPIEWAŁ Z RAMMSTEIN. ŚWIETNY MASH-UP TRAFIŁ DO SIECI [WIDEO]


Tymon Tymański ostro o przemyśle muzycznym: w Polsce artyści r*chają, chlają, ćpają, a potem się obrażają

W wywiadzie z Jackiem Nizinkiewiczem dla 'Teraz Rocka', Tymański przyznaje:

O seksualnym rozpasaniu moich starszych kolegów krążyły szalenie dowcipne legendy. Część tych historii wykorzystałem w filmie, gdzie postać, inspirowaną historiami kilku z nich zagrał Arek Jakubik. Po premierze „Polskiego gówna” Muniek napisał, że film mu się podoba i fajnie, że nie po nazwisku. Nic nie wskazywało na to, że mógłby czuć się obrażonym. W Polsce artyści r*chają, chlają, ćpają, a później się obrażają. W USA czy Wielkiej Brytanii wychodzą książki artystów, którzy mówią, jak ćpali, okradali kolegów i r*chali żony i nikt się nie obraża, a jeszcze na tych książkach zarabiają. Tylko w Polsce jest taki mały pie*dolnik, gdzie każdy obraża się na każdego. Ale ja sam święty nie jestem i, śmiejąc się z innych, również śmieję się z samego siebie. To ja jestem tym niepoprawnym dzieciorobem i poliamorystą, od którego uciekają kolejne żony.

RONALDO ZARABIA WIĘCEJ DZIĘKI INSTAGRAMOWI, NIŻ NA BOISKU. UJAWNIONO KWOTY

 Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem Tymańskiego jest kompozycja 'Pislam'

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz