Dominik Pajewski

10.07.2020 (11:13)

Twórcy Avengers: Endgame, chcą stworzył właśne Gwiezdne Wojny! Jaki mają pomysł?Avengers: Endgame okazało się prawdziwym hitem, który w piękny sposób zamknął pierwszy etap, budowanego 10 lat uniwersum. Okazuje się, że jest szansa na to, żeby twórcy finałowego filmu sagi Marvela, stworzyli także nowe Gwiezdne Wojny.

Avengers: Endgame było idealnym zwieńczeniem kinowego uniwersum, które było budowane od 10 lat. Film okazał się nie tylko kasowym sukcesem, ale także wśród fanów Marvela jest oceniany bardzo, bardzo wysoko. Za całą wizję odpowiadają bracia Joe i Anthony Russo, którzy prawdopodobnie mają zająć się nowymi Gwiezdnymi Wojnami!

ROCKY IV - WERSJA REŻYSERKA TRAFI NA EKRANY! SYLVESTER STALLONE POTWIERDZA PRACE NAD NOWĄ WERSJĄ


 

Joe i Anthony Russo zajmą się nowymi Avengersami?

Bracia Russo rozkręcają swój program Russo Brothers Pizza Film School, w którym omawiają klasyki kina i zapraszają różnych gości. Niedawno gościem był Mark Hamill, który porozmawiał z braćmi o Gwiezdnych Wojnach i ich wpływie na obecne kino oraz ostatnie dwie części Avengers. Na dodatek bracia wyjawili, że chcieliby zrobić własny film w uniwersum Gwiezdnych Wojen:

Uwielbiamy piaskownicę, w której obecnie bawi się Jon Favreau i ramy czasowe, które eksploruje w uniwersum "Gwiezdnych wojen". Oczywiście, było to dla nas bardzo ważne, gdy byliśmy dziećmi i niezwykle ważne dla naszego pragnienia zostania filmowcami. Myślę, że wiele historii zostało opowiedzianych na początku oryginalnego uniwersum. Ja byłbym zainteresowany zbadaniem nowych kierunków tej historii i może nowych postaci w zupełnie innym okresie. 

SERIAL 'THE OFFICE' ZOSTANIE OPOWIEDZIANY PRZEZ BILLIE EILISH

Bardzo możliwe, że projekt od Braci Russo w klimatach Gwiezdnych Wojen pojawi się. Disney myśli o zmianach w uniwersum, które w ostatnim czasie nie ma się za dobrze. Czy bracia Russo wejdą w świat gwiezdnej sagi? Czas pokaże.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz