Anna Skalik

28.03.2014 (09:56)

Trent Reznor z Nine Inch Nails - zobacz zabawne video parodiujące twórczość Reznora [VIDEO]This Is a Trent Reznor Song - pod takim tytułem opublikowano w Internecie zabawny numer, wykonany rzekomo przez Trenta Reznora z Nine Inch Nails. Teraz pojawił się klip do tego kawałka. Zobacz parodię, która krąży w Sieci.

W styczniu w Internecie pojawiła się zabawna piosenka - This Is a Trent Reznor Song. Jej stworzenie można by przypisać Trentowi Reznorowi z Nine Inch Nails, gdyby nie fakt, że jest to nic innego jak parodia twórczości tego muzyka. Teraz w Sieci pojawił się klip do tego numeru. Już teraz możecie go zobaczyć na EskaROCK.pl.

This Is a Trent Reznor Song
to właściwie taneczny kawałek, którego twórcy postanowili pokazać, w jaki sposób Reznor tworzy piosenki.

>>> Rockowe covery - zobaczcie popowy numer wykonany w stylu Iron Maiden i The Doors <<<

A to wyrywek tekstu parodii:

Jestem Trent Reznor,
tak piszę piosenki.
Wszystkie wersy brzmią tak samo.
Do niektórych wrzucam losowo perkusję,
więc możecie do nich tańczyć
.

>>> OWF 2014: artyści, bilety, program <<<

Warstwa muzyczna parodii została oparta na numerze NIN Copy Of A. Z kolei sam klip odwzorowuje wiele charakterystycznych fragmentów m.in. z teledysku do znanego numeru Closer.

Przypominamy, że już 10 czerwca w katowickim Spodku odbędzie się koncert NIN.

A oto i oficjalny klip do This Is Trent Reznor Song.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz